Trabzonspor’la yollarını ayıran Ünal Karaman bugün Trabzon’dan ayrıldı.Başarılı teknik adamı taraftarlar yalnız bırakmadı.

Son 9 sezonun en başarılı ilk yarısını geçiren Trabzonspor’da Ünal Karaman’ın ayrılışı taraftarları üzdü.Trabzon Havalimanı’nda taraftarların sevgi gösterileriyle karşılaşan Ünal Karaman, taraftarlarla girdiği diyalogda, kalbinin her zaman Trabzon’da olduğunu söyledi.

Taraftarları sevdiğini belirten Karaman, başkan ve yönetim kurulunun da iyi işler yapmaya çalıştığını belirtti. Bazen insanın üzüldüğü ve bozulduğu anların olduğunu ifade eden Karaman, takımlarına ve takıma hizmet edenlere sahip çıkılması yönünde taraftarlardan istirhamda bulundu. Trabzonspor taraftarları sizi burada bekleyeceğiz dedi. Başarılı çalıştırıcı, taraftarların “Trabzon’un çocuğu Ünal Karaman” sloganları eşliğinde Trabzon’dan ayrıldı.

Trabzonspor’un Yeni Teknik Direktörü Kim Olacak?

Trabzonspor’un yeni teknik direktörünün ne zaman belli olacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı ancak Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Hüseyin Cimşir’in takımın başında kalabileceğinin sinyallerini verdi.

Ahmet Ağaoğlu, gündeme gelen Mustafa Denizli ve Şota Arveladze iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada “şu anda gündemimizde bir teknik direktör bulunmuyor. ” demişti.

Trabzonspor’u taşıyabilecek hocanın şu anda bulunmasının zor olduğunu ifade eden Ağaoğlu, Hüseyin Cimşir’in, Ünal hocayla 1.5 yıldır çalıştığını ifade etti. Endişelenecek bir durum olmadığını belirten başkan, hikayenin kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.