27 Kasım 2022 00:03 Güncelleme : 27 Kasım 2022 00:03

Trendyol'un yapmadığı bir bu kalmıştı! İhtiyaç kredisi için müjdeyi verdi, düşük faizle kredi isteyenler hemen baksın

Trendyol'un yapmadığı bir bu kalmıştı! İhtiyaç kredisi için müjdeyi verdi, düşük faizle kredi isteyenler hemen baksın

Türkiye'de oldukça geniş müşteri kitlesiyle dev e-ticaret platformu olan Trendyol yeni uygulamasıyla herkesi şaşırttı. Trendyol müşterilerine sunduğu yeni hizmetini resmen duyurdu. Geniş müşteri kitlesi ve birçok farklı marka ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden platformun yeni duyurusu oldukça dikkat çekti. Trendyol'un yapmadığı bu kalmıştı! İhtiyaç kredisi için müjdeyi verdi, düşük faizle kredi isteyenler hemen baksın...

Trendyol yeni projeleri ile müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Neredeyse herkesin bildiği e-ticeret uygulaması oldukça popüler olmaya devam ediyor. Popüler uygulama resmen yaptığı duyurusunda müşterilerine ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Mobil uygulamadan son dakika gelen bildirme göre bankalar ile anlaşma sağlayan Trendyol müşterilerine ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

Trendyol bugün saat 15:15 gibi telefonlara bildirim gönderdi

Trendyol bugün saat 15:15 gibi telefonlara bildirim göndererek müşterilerine özel düşük faizli kredi vereceğini duyurdu. Bankalar ile iş birliği imzalayan Trendyol müşterilerine özel faizli krediler verileceğini bildirdi. Bildirilen kredi faizleri bankadan bankaya farklılık gösteriyor.

Trendyol anlaşmalı bankalarını duyurdu

Türkiye'nin dev e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol yeni kredi kampanyasıyla bütün müşterilerini şaşırttı. Anlaşmalı olduğu bankalarla müşterilerine özel düşük faizli kredi verecek olan Trendyol anlaşmalı olduğu bankaları duyurdu. Buna göre;

QNB FİNANSBANK
TEB
AKBANK
YAPI KREDİ

Bu bankalar ile anlaşma sağlandı.

Bankaların faiz oranları

  • QNB Finansbank, Trendyol'da yer alan Krediler sayfası üzerinden başvuranlara yüzde 0,98 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verecek. Banka 10 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık taksit 898,39 TL ödenecek iken toplam ödeme tutarı ise 10 bin 833 TL olacak.

  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)'de yüzde 1,64 faiz oranı ile birlikte 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. TEB bankası da 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 12 ay vade için aylık 948,50 TL taksitle toplam geri ödeme tutarı ise 11 bin 437 TL oldu.

  • Akbank'da yüzde 1,99 faiz oranıyla 1-12 ay direkt kredi imkanını müşterilerine sunuyor. Banka aylık 974,13 TL taksitle toplamda 11 bin 744 TL geri ödeme ile ihtiyaç kredisi veriyor.

  • Yapı Kredi Bankası'da yüzde 3,14 faiz oranıyla aylık 1.060 TL taksitle toplam geri ödeme 12 bin 785 TL ile kredi kullandıracak.

    Müşteriler krediyi incele butonuna bastıklarında bankanın mağazasına yönlendirilerek kredi imkanlarından faydalanabiliyorlar.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat