Trump’ın Sapık Arkadaşı Mahkemede! 14 Yaşındaki Çocuklarla…

Geçmiş zamanlarda yaptığı birçok sapkınlıkla müebbet hapis cezası talebiyle onlarca mahkeme açılan fakat 13 ayla kurtulmayı başaran Jeffrey Epsetin isimli Trump'ın arkadaşının, dün çıktığı duruşmada her pisliği ortaya çıktı.
Trump’ın Sapık Arkadaşı Mahkemede! 14 Yaşındaki Çocuklarla…
Gündem 9 Temmuz 2019 14:09

Amerikalı milyarderler arasında yer alan Jeffrey Epstein, seks amaçlı insan ticareti yapmakla yargılanıyor. ABD Başkanı Donald Trump’ın yakın arkadaşı olduğu bilinen Epstein, mahkemede ortaya çıkan sapkınlıklarıyla mide bulandırdı. Mahkemede, milyarder iş adamının 14 yaşındaki küçük kız çocuklarını cinsel arzularını tatmin edebilme amacıyla istismar ettiği ortaya çıktı.

66 yaşındaki Epstein, reşit olmayan kız çocuklarına ilişkin cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturma suçları sebebiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. Epstein’in 2002 ve 2005 yılları arasında New York ve Florida’da yer alan evinde aralarında daha 14 yaşında olan reşit olmayan birçok kızın bulunduğu çok kişiye tacizde bulunduğu kanıtlandı.

Uygunsuz Birçok Fotoğraf Bulundu

Geçtiğimiz Cumartesi tutuklanarak cezaevine gönderilen Epstein’in Manhattan’da yer alan evine polis baskın düzenleyerek arama yaptı. Evde çok sayıda uygunsuz cinsel içerikli fotoğraf bulan polis ekipleri, bazı kişilerin yaşlarının çok düşük olduğunu tespit etti.

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com