24 Kasım 2022 15:32 Güncelleme : 24 Kasım 2022 15:32

Tüp fiyatları aldı başını gidiyor! Bu fiyatlarla çay demlemek bile pahalı, işte güncel tüp fiyatları

Tüp fiyatları aldı başını gidiyor! Bu fiyatlarla çay demlemek bile pahalı, işte güncel tüp fiyatları

Evlerinde tüp bulunanlar tüp fiyatlarını duyunca neye uğradığını şaşırdı. Tüp fiyatlarının artışı herkesi çok derinden etkiledi. Evinde tüp kullanan vatandaşlar bu fiyatlar karşısında yok artık dedi. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Evlerinde doğalgazı olmayan birçok vatandaşımız tüp kullanımı yapmaktadır. Artan zamlardan ne yazık ki tüp fiyatları da aşırı derecede etkilenmiş oldu. Bu haber evinde tüp kullanan birçok vatandaşımız için yapıldı. İşte tüm detaylar..

Tüp fiyatları duyanları şaşkına uğrattı

23 Kasım 2022 Çarşamba günü itibari ile tüp fiyatlarına belirli bir oranda zam geldi. Bu zam yılbaşına kadar geçerli olacak gibi duruyor. Yapılan son zamlardan sonra tüm tüp çeşitleri bu zamdan büyük bir oranda etkilenmeye başladı. Güncel listede yer alan tüp fiyatları ise tüm tüp kullanıcılarını büyük bir şaşkına çevirmeyi başardı. Bu şekilde tüp kullanımı da daha aza inecek gibi duruyor.

Tüp fiyatları duyanları şaşkına uğrattı

Güncel listede yer alan tüp fiyatları ne kadar oldu

Güncel tüp fiyatları tüm halk tarafından takip edilmeye başladı. Birçok ev doğalgaza geçmiş olsa da tüp kullanan vatandaş sayısı da bir o kadar fazla. Durumda bu şekilde olunca zamdan tüp fiyatları da büyük oranda etkilenmeye başladı. Güncel tüp fiyatları ise şu şekilde yayınlandı.

  • 12 kilogram olan Aygaz tüp fiyatları 2022 de güncel olarak 340₺’den satılmaya başlandı
  • 12 kilogram olan İpragaz tüp fiyatları 2022 de güncel olarak 320₺’den satışa çıkacak.
  • 12 kilogram olan nişangah tüp 305₺’den satılmaya başlandı.
  • 12 kilogram Mogaz tüp fiyatı 312₺’den
  • 12 kilogram olan Bizimgaz tüp fiyatının 2022 güncel fiyatı ise 385₺’den satılmaya başlandı.

Bu fiyatlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen halk ise fiyatlara karşı isyan etmeye başladılar. Her geçen gün artan zamlar vatandaşların bütçelerini kötü anlamda etkilemeye devam ediyor.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat