Turabi ABD’de 750.000 $ Ödülün Sahibi Oldu!

Bir hafta önce ABD'de düzenlenen ve dünyanın en zorlu yarışları arasında yer alan "War of the World" yarışmasında finale kalan eski Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, dün akşam şampiyon oldu.
Turabi ABD’de 750.000 $ Ödülün Sahibi Oldu!
Güncel 23 Mayıs 2019 11:16
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Survivor’a önceki dönemlerde 3 kez katılım gösteren Turabi Çamkıran, 2 kez şampiyon olma başarısı elde etti. ABD’nin gündemine de oturmayı başardı. Turabi, aylar boyunca devam eden “War of the Wolds” yarışmasında şampiyonluk elde etti ve sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak başta Acun Ilıcalı’ya ve tüm sevenlerine teşekkürlerini iletti.

Yarışmanın büyük ödülü olarak belirlenen 750.000 $’a sahip olan Turabi Çamkıran, yarışmayı kazandığını öğrenmesiyle birlikte gözyaşlarını tutamadı. Duygularını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Çamkıran, Ilıcalı ile bir iddiaya girdiğini söyledi.

Türk olmanın çok zor olduğunu anlatan Turabi, dünya ile savaş içerisinde olduğumuz belirtti. Ardından ise Türk olmamanın çok daha zor olduğunu söyleyerek, “Çünkü Türk’le savaşırsın” açıklaması yaptı. Birçok ülkeden yarışmacıların katıldığı söz konusu yarışmada Türkiye adına kendisinin yarıştığını ve şampiyon olma başarısı elde ettiğini sözlerine ekledi. Bunun kendi için yarıştan daha çok bir onur meselesi olduğunu da dile getirdi.

Konu ne olursa olsun insanın omuzlarında Türk Bayrağı gibi büyük ve oldukça ağır bir yük olduğunda zorlu bir görev süresi olduğunu anlatan Turabi, bu yükün altında ezilmeden şampiyon olduğu için son derece mutlu olduğunu iletti. Bu yarışa sunulmasının en büyük sebebinin Survivor’daki 2 şampiyonluğu olduğunu söyleyen Çamkıran, bu yüzden 3 projede de yer veren Acun Ilıcalı’ya ayrıca teşekkür etti.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com