En fazla bedava internet veren hat firması Türk Telekom’dur. Bu yazımızda Türk Telekom’un abonelerine sunduğu bedava internet kampanyalarının neler olduğu, nasıl bedava internet kazanılacağı gibi konularda açıklamalar yapılacaktır. Ayrıca, bedava internet kazanmak için ekstra bir paket alımına, üyelik yapmaya ya da faturaya ilave bir gider yansıtılmıyor. Bedava internet kazanmanın koşulları oldukça kolaydır ve yalnızca Türk Telekom’a abone olmak yeterlidir.

Uygulama Üzerinden Her Hafta Verilen Ücretsiz İnternet

Türk Telekom abonelerinin indireceği online işlem uygulaması her hafta herkese en az 2 GB olmak üzere bedava internet veriyor.

Verilen ücretsiz internet aşağıdakileri kapsıyor:

  • Sosyal medya kullanımı için verilen bedava internet,
  • Gece 12.00-06.00 arasında geçerli bedava internet,
  • Whatsapp için geçerli 2 GB bedava internet.

Yukarıda sayılan ücretsiz internet hizmeti her hafta olmak üzere uygulamanın içerisinde yer alan sil süpür aracılığıyla sağlanıyor.

Fatura Ödeme Talimatı Veren Herkese Ücretsiz İnternet

Tüm bireysel aboneler eğer online işlemler uygulaması içerisinde yer alan otomatik fatura sekmesinde ödeme talimatı verirse bir hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB bedava internet kazanma hakkına kavuşacaklardır. İsteyen bu talimatı banka üzerinden de sağlayabilir ve aynı internet hakkından faydalanabilir.

Eğitim Alanlara Bedava İnternet

Bilgi Teknolojileri Kurumu’nun verdiği internet üzerinden eğitimin alınması halinde ücretsiz olarak aylık 6 GB internet kazanma hakkına sahip olunur. Bunun için 5555’e kısa mesaj atılarak kampanyaya dahil olunur ve bedava internet ile eğitimlere katılım sağlanır. Bu kampanyanın geçerlilik süresi olarak toplam iki fatura dönemi olduğu bilinmelidir. Ayrıca kampanya 2021 yılının son gününe kadar geçerlidir.

Hediye İnternet Gönderen Herkese Bedava İnternet

Bu kampanyanın avantajlı yönü sevdiklerine internet transfer eden herkesin 1 GB ücretsiz internet kazanma şansına erişmesidir. Böylece hem kişinin kendisi hem de sevdikleri internet kazanıyor. Eğer aylık olarak 1 GB internet hediye edilirse bunun için 7 gün geçerli 1 GB internet kazanılıyor. Diğer yandan aylık olarak 4 GB internet hediye edilirse bunun karşılığında 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internet kullanımı kazanılıyor.