22 Aralık 2022 21:00 Güncelleme : 22 Aralık 2022 21:00

Ucuz iPhone bekleyenlere ünlü analizci son noktayı koydu! Ucuz iPhone gelecek mi açıkladı

Ucuz iPhone bekleyenlere ünlü analizci son noktayı koydu! Ucuz iPhone gelecek mi açıkladı

Günümüz şartları nedeniyle akıllı telefon almak bir hayli zorlaştı. Bunun yanı sıra Apple marka telefonlara duyulan ilgi hiç azalmadan devam ediyor. Herkes, Apple markasının çıkaracağı ucuz iPhone modelini beklerken Apple analisti beklentileri değiştirecek bir açıklama yaptı. Kuo, ucuz iPhone üretimin iptal edileceğini söyledi.

Apple her sene olduğu gibi bu sene de teknolojiye ilgi duyan insanların gündemine oturdu. Artan iPhone fiyatları nedeniyle herkes son fiyatların ne olacağına dair fikir yürütürken ucuz iPhone üretimi hakkında konuşulmaya başlanmıştır. Apple üst düzey telefonlar piyasaya sürüyor ancak yüksek fiyatlar vatandaşın cebini zorluyor. Bunun üzerine geçen yıllarda kullanıcıların uygun fiyata iPhone sahibi olması için SE 3 modelinin piyasaya sürüldüğü açıklanmıştı. Şimdi ise gözler SE 4 modeline çevrildi. Ancak güvenilir analist son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

Ucuz iPhone bekleyenlere kötü haber geldi

Apple ile ilgili gelişmelerden söz eden analist Ming Chi Kuo, Twitter hesabından yaptığı açıklamada 2024’te piyasaya sürüleceği tartışılan iPhone SE 4’ün son durumu hakkında bilgi aktarır. Kuo’ya göre dördüncü nesil SE modellerinin seri üretimi Apple tarafından ertelenecek ya da tamamen iptal edilecek. Bunun nedeni ise düşük talep gören SE 3, iPhone 14 Plus ve iPhone 13 mini olarak açıklandı.

Ucuz iPhone bekleyenlere kötü haber geldi

Düşük sevkiyat oranları

Apple son zamanlarda piyasaya sürdüğü telefonlarda üst düzey teknoloji kullanıyor. Ancak bu durum, ürünlere olan talebi arttırmak yerine düşmesine neden oldu. Bu sebepten dolayı talep görmeyecek ürünlerin üretimine ara verilebilir veya bahsi geçen ürünler tamamen kaldırılabilir.

Herkesin zaman zaman gerek akıllı saatleri gerek kulaklıkları gerekse yeni modelleriyle gündemine oturan Apple markasının bu konuyla ilgili gelecekte yapacağı açıklamalar ve atacağı adımlar merakla bekleniyor.

Etiketler

Teknoloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat