Ucuz Tatile Son! Antalya Kaş İlçesinden Kaldırıldı…

Kaş'ta bu sabah kampçılara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Kamp alanları dışında uygunsuz yerlere kamp çadırı kuranların çadırları kaldırıldı. Su, tuvalet ve duş bulunmadığından dolayı etrafta kirlilik oluşturduğu gerekçesiyle birlikte gelen şikayetlerle zabıta ekipleri tarafından çadırlar kaldırıldı.
Ucuz Tatile Son! Antalya Kaş İlçesinden Kaldırıldı…
Ekonomi, Güncel, Yaşam 16 Ağustos 2019 10:53
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Antalya Kaş ilçesinde zabıta ve emniyet ekipleri tarafından ilçe genelinde kamp yeri olmayan alanlara kurulan çadırlar kontrol dilerek kaldırıldı.

Sebep: Çevre Kirliliği

Kaş’ta kamp alanlarının dışına kurulan çadırlar bölge halkı tarafından oldukça yoğun şekilde şikayet edildi. Kamp alanları dışında çadır kurmanın yasak olduğu alanlara çadır kurup konaklayanlar, burada vatandaşların sahili kullanmasına da engel olurken, alanda tuvalet, duş ve su olmaması sebebiyle çevre kirliliği oluşturuyordu.

Şikayetler Üzerine Kaldırıldı

Konuyla ilgili vatandaşlar tarafından günlerdir devam etmekte olan şikayetleri değerlendirme altına alan Kaş Belediyesi ekipleri, Emniyet güçlerinden de destek alarak çadır kuran kişilere asayiş ve güvenlik uyarıları yaparak bölge kurallarını birer birer anlattı ve çadırların kaldırılmasını istedi.

Kamp alanları dışında kurulması yasak olan çadırlar bir süre sonra sahipleri ve ekiplerce toplanarak kaldırıldı. Ardından ise bölgeye gelen Kaş Belediyesi Temizlik Ekipleri saatlerce temizlik yaptı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com