İngiltere’de yer alan en saygın üniversitelerden birisi olan Brimingham City’de oldukça büyük bir skandal meydana geldi. Üniversite binasının içerisinde yer alan bir araştırma odasında cinsel ilişki yaşayan 2 öğrenci, farklı bir öğrenci tarafından anbean kayıt altına alındı.

Dünya’nın en geniş sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter’a yüklenen söz konusu görüntüler kısa sürede yayılarak büyük tepki toplarken, söz konusu video bir süre sonra tamamen yayından kaldırıldı.

Yayılan bahse konu olan görüntülerde cam bölmede olan bir erkek ile kadının, hiçbir şeyi umursamadan cinsel ilişkiye girdiği görülüyor. Çiftin, kendilerini kimsenin görmediğini düşündüklerinden böyle bir şey yaptıkları düşünülüyor.

Yüzbinlerce yorumun yapıldığı görüntüler sosyal medyada çok sayıda tepki oldu. Bir kullanıcı üniversite ile ilgili olarak buraya gelmeyi düşünen varsa, bir daha düşünmesi gerektiğini; videodaki yerin üniversitenin çalışma odası olduğunu aktardı.

Bir başka kullanıcı da, okuduğu üniversitenin tekrar kendisini rezil ettiğini söyledi. Üniversite sözcüsü giderek artan tepkiler karşısında meydana gelen bu olay sebebiyle soruşturma başlattıklarını; herhangi birinin üniversitenin kurallarını çiğnediği anda yasaların devreye gireceğini, polis ekipleriyle işbirliği içerisinde çalıştıklarını söyledi.