Fox TV ekranlarının reyting rekortmeni olan ve Türk dizi tarihinin en çok izlenen dizileri arasında ilk sıralarda yer almayı başaran Mucize Doktor’da Açelya isimli karakteri canlandıran ünlü oyuncu Hayal Köseoğlu, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı cesur pozuyla birlikte büyük gündem yarattı. Sosyal medya sallandı…

Oldukça iddialı bir bluz giyen Köseoğlu’nun göğüs dekoltesine takipçileri tarafından oldukça yüksek tepkiler geldi. Köseoğlu’nun bu tür paylaşımlar yaparak dizideki tatlı imajını ortadan kaldırdığını ifade eden çok sayıda takipçisi, genç oyuncunun paylaşımını resmen linç etti.

İşte gelen yorumlardan bazıları:

  • ”Mahvettin dizideki imajını, öyle dekolteli poz vermeye ihtiyacın yoktu ki senin. Gözden düştün. Ucuz olmuş ucuz!”
  • ”Hiç yakışmamış bu pozlar. Zaten doğal güzelliğin var’
  • ”Açe bu ne hal boyle! Seni de kaybettik”
  • ”Oyunculuğunu ön plana çıkarsan keşke”

Hayal Köseoğlu Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Hayal Köseoğlu, Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Açelya karakteriyle her evin en sevilen oyuncularından biri olmuş durumda.

Eğitimini Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan güzel oyuncu oldukça küçük yaşlarda oyunculukla tanıştı. Güzel oyuncu henüz 6 yaşındayken Ruhsar isimli dizide rol aldı.

Sonralarda ise Mahallenin Muhtarları, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizilerinde oynadı. Şimdi de Mucize Doktor’da rol alan Köseoğlu oyunculuğuyla çok beğeniliyor. Oyuncunun bu diziden sonra şöhret basamaklarını hızla tırmanarak onlarca farklı projeden davet alacağı tahmin ediliyor.