Hayat Devam Ediyor isimli diziyle tanınan Meltem Miraloğlu, kendinden 48 yaş büyük olan 80 yaşındaki ABD’li zengin iş adamı Patrick ile gerçekleştirdiği evlilik gündeme geldi. Olaylı evliliğin detayları ise ağızları açık bıraktı. Patrick isimli şahıs ilk olarak Miraloğlu’nu evlatlık olarak alıp, ardından nikah kıymış.

32 yaşındaki genç oyuncu Miraloğlu, yaptığı evlilikle magazin gündemine oturdu. Güzel oyuncu, kendinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki sevgilisiyle gizli bir şekilde evlendi. Ardından 80’lik eşiyle fotoğrafları basına sızdı.

Onur Akay evlilikle ilgili detaylı aktardı. Henüz 32’sinde olan Miraloğlu’nun hayatını değiştiren bu evlilik, Türkiye’de yaşadığı maddi zorluklarla başlamış. Green Card alma amacı güderek Amerika’ya giden Miraloğlu’nun hayatı değişiyor.

Oyuncu Miraloğlu, yönetmen eşi Tayfur Aydın ise 2017 yılı içerisinde oldukça olaylı bir şekilde boşanarak evliliğini sonlandırmıştı. Boşanma sonrasında psikolojik sorunlar yaşayan Miraloğlu, Green Card almak ve yabancı dilini geliştirmek için ABD’ye gitme kararı aldı.

Orada Türk bir gençle sevgililik hayatı yaşayan Miraloğlu, sevgilisinin şiddetine maruz aldı. Fakat Green Card alamam korkusu sebebiyle şikayetçi olmadı. Sonra başka bir şehre taşınma kararı alan Miraloğlu, bu şehirde garsonluk yaptı.

Garsonluk yaptığı yerde, şuanki eşi 80 yaşındaki Patrick ile tanışıyor. Amerikali Patrick ilk olarak Miraloğlu’nun haline çok üzülüyor ve onu evlatlık olarak alıyor. Ardından bu süreçte çift birbirine aşık oluyor ve kısa sürede evlenme kararı alıyorlar.

İlk evlilik nikah tarihinde Miraloğlu uyuya kalıyor. Patrick onu uyandıramayınca bir daha tarih alınıyor ve Miraloğlu, 80 yaşındaki adamla dünya evine giriyor.