Ünlü pop sanatçısı geride bıraktığımız aylarda saçlarını sarıya boyatarak, imaj değişikliğine gitti. Oldukça beğeni ve övgü alan Simge Sağın, tekrardan saçlarını siyaha boyatarak eski imajına geri döndü. Siyah saçlarıyla paylaştığı bir fotoğrafın açıklamasında ise özüne döndüğünü belirtti.

Takipçisinin yorumuna sert tepki!

Sosyal medyayı her ünlü gibi oldukça aktif kullanan pop sanatçısı Simge Sağın, verdiği konserde iddialı sahne kıyafetiyle verdiği pozları İnstagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Askılı bir mini elbiseyle konserinde hayranlık uyandırdı. Takipçilerinden bol miktarda beğeni ve övgü aldı. Fakat binlerce övgü dolu yorumların içinden bir takipçisinin yorumu ünlü popçuyu sinirlendirdi.

 

“Simental İnek”

Ünlü pop sanatçısı Simge Sağın’ın paylaştığı fotoğrafın altına takipçilerinden biri: “Simental inek gibi” yorumunu yaptı. Bunun üzerine sinirlenen Simge Sağın’ın ise bu yorumu cevapladı. Yorumu yapan kişiye yazdıklarına ve karakterine dış gözle bakabilmesi gerektiği lakin bakamayacağını söyledi.

Sürekli insanların sözlü şiddetleri yada kıskanç ve işsiz olmaları insanların bu yorumları yapmalarına sebebiyet verdiğini dile getirdi. Karakter meselesi olduğunu ve bu tarz yorumları ciddiye almadığını belirtti. Bu tarz insanları vicdanlarıyla yalnız bıraktığını ve tek yaptıkları şeyin yorum yaparak gazlarını çıkarttıklarını söyledi.

Simge Sağın Kimdir?

Ünlü Pop sanatçısı Simge Sağın, İstanbul Şişli’de 8 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya geldi. Babasının müzisyen olmasından dolayı neyin ne olduğunu anlamaya başladığı yaşlardan itibaren müzikle beraber büyüdü. 12 Yaşlarında enstrüman çalmaya başlayan Simge Sağın, ilk adımda gitarla ilerledi. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünde eğitim hayatını devam ettirdi.

Amatör besteler yapan Simge Sağın, popüler müzik dalında kendini geliştirmek istedi. Serdar Ortaç, Yaşar Günaçgün ve Gülşen’e vokalistlik yaptı. Sonrasında yaptığı albümlerle beraber, gündemde ses getirmeye başladı. Zamanla yaptığı şarkılar herkesin kulağında yer etti ve ülkede oldukça ün kazandı.