Bolu Dağı yakınlarında bir alışveriş merkezinde sahne alan şarkıcı İzel, kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Dört beden verdiğini söyleyen İzel, mide ameliyatı olduğu iddialarına da “Ben ödlek bir kadınım. Hayatta öyle şeyler olmaz.” dedi.

Hayranlardan Büyük İlgi

Ünlü şarkıcı AVM’de verdiği konserde coşkulu hayranlarıyla buluştu.Hayranlarıyla birlikte şarkılar seslendiren İzel, sevenlerini coşturdu. Konserde, hayranlar şarkıcı İzel’i yakından görebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Fotoşop Tepkisi

Şarkıcı İzel, sahnede sevenleriyle de konuştu. Fotoğrafları hakkında konuşan İzel, sahneye çıkarak, zayıfladığını ispat ettiğini söyledi. Fotoğrafların fotoşop olmadığını belirterek, dört beden zayıfladığını söyledi. Mide ameliyatı olmadığını bundan korktuğunu ifade eden sanatçı, 1.5 saatlik konserde hayranlarına eğlenceli anlar yaşattı. TEM otoyolu üzerinde bir alışveriş merkezinde organize edilen konsere, hayranlar büyük ilgi göstererek saatler öncesinden sahnenin ön kısımlarındaki yerlerini aldı.

İzel Kimdir?

İzel Çeliköz 29 Nisan 1969 yılında Yalova’da doğmuştur.İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur.Adak, Emanet, Bir Küçük Aşk ve Bebek adlı dört albüme sahip olan İzel, Türkiye’yi 1991 Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmişti.Can Uğurluer ve Reyhan Karaca’yla birlikte “İki Dakika” adlı parçayı seslendirmişti. Maksim Gazinolarında kemençe çalıp, önemli assolistlere vokalistlikte yapan İzel, Türkiye’nin en iyi kadın yorumcularındandır.Hanımağa rolüyle “İyi ki Doğdun abla” adlı bir filmde de oynadı.”Biz Hep Böyleyiz” adlı şarkıyla birincilik ödülüne sahip olan İzel, 16 başarı ödülüne sahiptir.