Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, bu kez Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Tuvana Türkay, sosyal medya sitesi instagramda sitemkar bir paylaşım yaptı. 29 yaşındaki ünlü oyuncu, instagram hikayesinde sitem etti.

Türkay, ” hayatında hiçbir çocuğun saçını bile kalbi ile okşamamış olanlar, başkalarının sevgisini hiçbir meziyeti olmayanlar ve meziyetlerini bulmak için uğraşmamış olanlar, başkalarının meziyetlerini hiçbir başarısı olmayanlar, başkalarının başarılarını ve hiçbir yaratıcılığı olmayanlar, yaratıcı olmak gayretindeki beyinleri ve ruhları yermek için bomboş bir çaba içerisindeler. ” diyerek sitemde bulundu.

Türkay, kimsenin kendisini geliştirmek adına bir şey yapmadığını söyleyerek, herkesin kendi hatasıyla ilgilenmesi gerektiğini, kendini sorgulaması gerektiğini ve başka hayatlarla ilgilenmeyip herkesin kendi hayatına bakması gerektiğini belirtti. Ünlü oyuncu, “Biz nasıl bu hale geldik acaba? ” diyerek, sitemde bulundu. Türkay son olarak sahilde bir fotoğraf paylaşmış, fotoğrafın açıklamasında  “Gözümü alan güneş değil, geleceğimin parıltısı” ifadesine yer vermişti.

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay, 1990 yılında İstanbul, Üsküdar’da dünyaya gelmiş, Bulgaristan göçmeni bir babanın kızıdır. Annesi Rize’li olan Türkay Beykent Üniversitesi, Radyo TV ve Sinema bölümü mezunudur. Küçük yaşlardan itibaren birçok reklam filminde yer alan Türkay, 2012 yılında futbolcu Sercan Yıldırım’la birliktelik yaptı. Tuvana Türkay, 2014 yılında, “Kara Para Aşk dizisinde, 2015 yılında ise “Güvercin Uçuverdi” sinema filminde rol aldı.