Whatsapp ve Instagram’da İsim Değişikliği Kararı!

Whatsapp ve Instagram, Facebook bünyesinde faaliyet gösteren iki farklı şirket ve ayrı birer girişim olarak kurulup büyük kitlelere ulaşmayı başaran uygulamalardır. Facebook'un farklı tarihler içerisinde satın alarak sahib olduğu bu iki uygulamada da isim değişikliği düşünülüyor.
Whatsapp ve Instagram’da İsim Değişikliği Kararı!
Güncel, Teknoloji 6 Ağustos 2019 12:08
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından olan Whatsapp ve Instagram üzerinde isim değişikliğine gidilmesine karar verildi. Facebook’un satın alıp sahibi olmasıyla birlikte art arda güncellemeler alarak muhteşem birer uygulama haline gelen 2 platformda yapılacak olan iki platformdaki isim değişikliği, yalnızca isimlerine Facebook eklenerek yapılacak.

Yeni şirket, gelecek haftalar içerisinde Whatsapp’ın ismini “Whatsapp from Facebook”, Instagram’ın ismini ise “Instagram from Facebook” olarak değiştirecek.

Facebook’un birer parçası olan hizmet ve uygulamalar konusunda artık daha açık bir şekilde Facebook vurgulaması yapacak olduklarını belirtti. Söz konusu isim değişiklikleri uygulama ekranında değil, Google Play ve App Store üzerinde indirirken görülecek.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com