23 Şubat 2022 15:31 Güncelleme : 23 Şubat 2022 15:31

Yasak Elma Dizisinden İnce Gönderme! Bu İma Başlarını Yakabilir

Yasak Elma Dizisinden İnce Gönderme! Bu İma Başlarını Yakabilir

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde yapılan gönderme izleyicilerin son derece dikkatini çekerken oldukça fazla beğeni kazandı. Ses kontrolü yapmaya çalışan İHA çalışanı Ahmet Demir’e tokat atmasıyla gündeme gelen Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yapıldı.

Fox TV ekranlarında seyirciyle buluşan Yasak Elma dizisinin başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen’in paylaşmaktadır. Uzun sürelerdir ekranlarda olan Yasak Elma dizisi, son dönemlerin çok tercih edilen dizilerin başında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde ekrana taşınan Yasak Elma’nın şaşırtan sahnesi oldukça fazla beğeni kazanıldı. İHA çalışanı Ahmet Demir’e tokat atasıyla gündeme gelen Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yapılan o sahne kısa süre içerisinde de Twitter'da gündem olmayı başardı.  

Canlı Yayında Herkesi Şaşkına Çeviren Davranış

Yasak Elma dizisinin son bölümünde, geçen aylarda ekrana taşınan ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in konuk olduğu Habertürk canlı yayını sırasında ses kontrolü yapmaya çalışan İHA muhabiri Ahmet Demir’e tokat atan Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya'ya yaptığı bu asla hoş karşılaşılamayacak davranışına tepki olarak bir sahne hazırlandı.  

Canlı Yayında Herkesi Şaşkına Çeviren Davranış

İkinci Şans

Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteri bir canlı yayına konuk oldu ve yayın başlamadan önce ses kontrolü yapması gereken bir çalışan Ender’in yanına geldi. O esnada sunucu ile muhabbet eden Ender, çalışana vurarak kendinden uzaklaştırdı. Yapılan bu ince gönderme pek çok sosyal paylaşım sitesinde gündem olurken Twitter kullanıcıları tarafından da oldukça övgü almayı başardı. Muharrem Sarıkaya canlı yayın sırasında yaptığı bu uygunsuz hareket sonucunda, görüntüler sosyal medyada da oldukça ses getirdiği için birtakım meslek örgütleri ve kamuoyunun baskısı ile özür dilemek mecburiyetinde kalmıştı. Bu olayın üzerinden iki ay geçtikten sonra Habertürk kanalının internet sitesine “İkinci Şans” başlığıyla bir yazı yazan Muharrem Sarıkaya, Ahmet Demir hakkında “Yargıda uzlaşarak helalleştim” ifadelerini kullanmıştı. Fakat bu davranışın pek de af edilebilecek bir yanı olup olmadığı tartışmaya açık bir konuyken Yasak Elma dizisinde de gönderme yapılması oldukça beğeni kazandırmış gözüküyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat