Yasak Elma’dan Ayrılan Oyuncu Mayolu Pozuyla Sosyal Medyayı Yıktı!

Yasak Elma’dan Ayrılan Oyuncu Mayolu Pozuyla Sosyal Medyayı Yıktı!
19.06.2019 - 13:42
119
A+
A-

Fox’un en iddialı ve izlenen dizilerinin başında gelen Yasak Elma sezon finali ile ekranlara ara verdi. Dizinin en çok konuşulan karakterlerinden Zeynep’e hayat veren Sevda Erginci ise diziden ayrılır ayrılmaz kendini sahillere attı.

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren Sevda Erginci, instagramı aktif kullanan ünlülerden biri. 390 bin takipçi sayısına ulaşan Sevda Erginci’nin pozları da çok konuşuluyor.

Yaklaşık 2 sezondur Yasak Elma’da rol alan Sevda Erginci diziden ayrılır ayrılmaz kendini sahillere attı mayolu pozu ise takipçilerinden tam not aldı. Güzel oyuncunun bu pozuna kısa sürede yorum yağdı.

Yasak Elma dizisinden sonra daha çok kişi tarafından tanınan Sevda Erginci’nin mayolu pozuna beğeni yağdı. Takipçilerinin bir çoğu kusursuz güzellik, işte kadın diyerek övgü dolu yorumlar yaparken, seni özledik ekranlara dön çağrısı da yapan takipçiler de çoğunlukta.

Peki başarılı oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken Sevda Erginci kimdir gelin yakından tanıyalım..

Sevda Erginci, 3 Ekim 1993’de doğdu. Üç çocuklu Makedonya göçmeni olan bir anne ile Mardinli bir babanın ilk çocuğu olarak İstanbul’da doğdu ve büyüdü. İşte dizi sektörüne 17 yaşında giren Sevda Erginci hakkında merak edilenler

Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 4 yaşında iken anne babası boşanmıştır. 15 yaşında itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen Sevda Erginci’nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya’da çocuk tiyatrosunda “Paki ve Sevgi Çiçekleri” oyunu ile oldu. 1,5 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Sevda Erginci, 2012 yılında “Koyu Kırmızı” adlı dizide Özgü Namal ve Ozan Güven ile birlikte başrolde oynayarak Ayşe karakterini canlandırmıştır. 2012’de Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Osmanlı Devlet’inin son zamanlarını anlatan “Veda ” adlı dizide Lamia karakterini canlandırdı.

2013 – 2014 yılları arasında yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı “Karagül” dizisinde Ayşe karakterini canlandırırken Ece Uslu, Saruhan Hünel, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu, Bülent Polat ile birlikte rol aldı.

Haziran 2015 ayında Muğla’nın Menteşe ilçesinde çekimlerine başladıkları, senaryosunu Onur Ünlü’nün yazdığı ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği “Uzaklarda Arama” adlı filmin yönetmenliğini Türkan Şoray yapacak. Yağmur Ünal, ayrıca bir hayat kadınını canlandıracağı bu filmde ilk defa oyunculuk da yapacak.

Filmin oyuncuları ise Sevda Erginci, Doğa Konakoğlu, Eşref Kolçak, Tanem Sivar, Fırat Tanış, Kaan Urgancıoğlu, Suna Selen, Elif Atakan, Ekin Türkmen, Pınar Göktaş, Sercan Badur, Mehtap Bayri gibi oyuncular olmuştur.

SEVDA ERGİNCİ’NİN ROL ALDIĞI FİLM VE DİZİLER

2015 – Uzaklarda Arama (sinema)
2013 – 2014 – Karagül (Ayşe) (TV Dizisi)
2012 – Veda (Lamia) (TV Dizisi)
2012 – Koyu Kırmızı (Ayşe) (TV Dizisi)