Yasak Elma’nın En Değerli Oyuncularından Eda Ece’yi Gören Tanıyamıyor!

Fox ekranlarında her pazartesi izleyenlerin karşısına gelen Yasak Elma isimli dizideki Yıldız karakteriyle bilinen ve milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başaran Eda Ece, yoğun dizi sezonunun sonrasında kendini sahillere atabildi. Eda Ece'nin tatil pozu takipçilerinin ağzını açık bıraktı.
Yasak Elma’nın En Değerli Oyuncularından Eda Ece’yi Gören Tanıyamıyor!
Güncel, Magazin 11 Temmuz 2019 14:27
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Entrika, aldatma ve ihanet dolu senaryosuyla birlikte Fox ekranlarında en çok izlenen dizilerden birisi olan Yasak Elma, çok yoğun bir sezonun ardından yaz tatiline girdi. Dizinin oyuncuları ise kendini hemen tatil yerlerine attı.

Yasak Elma’da Ender’in bir numaralı düşmanı olarak bilinen Yıldız isimli karaktere oldukça başarılı şekilde hayat veren güzel oyuncu Eda Ece, kendini sahile atan oyuncular arasında yerini aldı.

2 sezondur reyting listesinin ilk sıralarında yer alan dizinin başrol oyuncusu olan Eda Ece’nin tatil paylaşımı takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Tatil dönüşü bir poz paylaşan Ece’nin yanmış yüzünü gören takipçileri tanımakta güçlük çekti.

Bacaklarında ve yanaklarında oluşan kırmızılık takipçilerinin gözünden kaçmadı. Bazı takipçiler tanıyamadığını söylerken, yüzbinlerce farklı yorum yapıldı.

Tatil Öncesi Eda Ece

Tatil Sonrası Eda Ece:Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com