FOX TV ekranlarında izleyenlerin karşısına gelen Yasak Elma isimli dizideki Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, YouTube üzerinden yayınlanmakta olan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli programın konuğu oldu ve sorulan sorulara samimi yanıtlar verdi. Eda Ece, verdiği yanıtlarla izleyenleri güldürürken, öpüşmeyle ilgili yaptığı itiraf izleyenler tarafından takdir edildi.

“Sevmiyorum”

Oldukça eğlenceli karakteriyle oynadığı her dizide dikkatleri üzerinde toplamayı başaran güzel oyuncu Eda Ece, kendisine yöneltilen “öpüşme sahneleriyle ilgili düşüncen nedir?” sorusuna samimi bir tanıt verdi. Öpüşme sahnesi oynamıyor olmadığını; oyuncu olması sebebiyle mecburen oynadığını, aşk oynamayı da sevmediğini belirten Ece, bir partnere ya da öpüşmeye ihtiyacı olmadığını aktardı.

Kendi kendine rollerini sevdirebilme yeteneği olduğunu anlatan Eda Ece, öpüşmeyi de sevmediğini söyledi. Fakat bunu söylemenin burada acemilik olacağını; bir oyuncunun rolün gerektirdiği her şeyi yapmak zorunda olduğunu, çünkü rolde canlandırılan karaktere büründüğünü söyledi. O disiplin ve zekaya sahip olduğu için bunun pazarlığına girmediğini ve rolün gerekliliklerini yaptığını fakat bunu severek yapmadığını aktardı.

Kayseri Açıklaması

Gupse Özay ve Buğra Gülsoy ile başrol oyuncusu olduğu “Görümce” filmi için Kayseri’ye gelen Eda Ece, film gösterimi için kimsenin katılım gerçekleştirmediğini ve sokakta gezdiklerinde kendilerini kimsenin tanımadığını söyledi.

Film önce AVM’ye girdiklerinde kimsenin olmadığını gördüğünü aktaran Eda Ece, insanların şehri terkettiklerini düşündüklerini söyledi. Bir kadının çocuğuyla gösterime geldiğini fakat kendilerini umursamadığını, bu kadar güzel ve özel bir şehrin asla bulunmadığını, tanınırlıktan memnun olmayan ve ilgiden boğulan ünlülerin Kayseri’ye gidebileceğini aktardı. Kendilerinin çocuklu kadının yanına giderek fotoğraf çekindiklerini, başka kimsenin gelmediğini samimi şekilde anlattı.