14 Şubat 2022 21:00 Güncelleme : 14 Şubat 2022 20:55

Yeni Alfa Romeo Görücüye Çıktı! Sıfır Araba Almak İsteyenler Mutlaka Göz Atsın

Yeni Alfa Romeo Görücüye Çıktı! Sıfır Araba Almak İsteyenler Mutlaka Göz Atsın

1910 yılında İtalya’nın Milano kentinde kurulan Alfa Romeo yeni modeli ile gören herkesi kendine mest etti. Yeni araba almak isteyenler ve tercihini sıfır arabadan kullananlar kesinlikle bu modele göz atmadan araç satın almamalı.

Oldukça eski bir geçmişe sahip İtalyan markası Alfa Romeo, tekrardan dünyayı sallamaya hazırlanıyor. Alfa Romeo Tonale, 275 beygirlik PHEV versiyonu ile görenleri mest ediyor. Bu yeni kompakt SUV model, şimdiden 2022 yılına damga vuracak araç modellerinin başında gelecek gibi gözüküyor. Aslında 3 yıl kadar önce piyasaya çıkması planlanan bu yeni kompakt SUV tarzı araç ekstra geliştirme ve yeni özellikler eklenmesi gerektiği nedeniyle bir süre ertelenmişti. Şimdi ise Alfa Romeo Tonale 3 yıllık gecikmeyi telefi edercesine bir mükemmellikle kullanıcılarının hizmetine sunuldu. 

Yeni 2022 Alfa Romeo Tonale Pek Çok Kişinin Gözdesi Olacak

PHEV (şarj edilebilir hibrit sistem) Alfa Romeo için bir ilk olan 2022 Alfa Romeo Tonale’nin bu yılın nisan ayında satışa çıkarılması bekleniyor. Gecikmenin hakkını veren 2022 Alfo Romeo Tonale, hem iç ve dış dizaynı hem de teknik özellikleri açısından oldukça rağbet görecek gibi gözüküyor. Bu aracın tercih edilme sebeplerinin başında ise habrit versiyonun yanı sıra 48V hafif hibrit desteğine sahip seçeneğinin de bulunması yer alıyor. Tercih edilen pakete göre 139 ya da 160 beygirlik güç sunan 2022 Alfa Romeo Tonale, önden çekişli 1,5 litre turbo dört silindirli benzinli üniteye sahip.

Yeni 2022 Alfa Romeo Tonale Pek Çok Kişinin Gözdesi Olacak

2022 Alfa Romeo Tonale Özellikleriyle Herkesin Göz Bebeği

Farklı sürüş modları ile yolculuğu en keyifli hale getirmeyi amaçlayan 2022 Alfa Romeo Tonale, tercih listesinde ilk sıraya sahip olmayı hedefliyor. Entegre blockhain teknolojisine de sahip olacak kompakt SUV Yeni 2022 Alfa Romeo Tonale,adaptif hız sabitleyici, kör nokta ve arka çapraz trafik görüntüleme gibi özelliklerinin yanı sıra otonom frenleme ve 360 derece kamera desteğiyle seviye iki otonom sürüş özelliği sunması yeni bir araç alacak insanların oldukça ilgisini çeken özelliklerin başında yer alıyor.

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış