Türk televizyonlarında son günlerde bir değişimin başladığına işaret eden dizilerden birisi olan Yeni Hayat, konusu itibari ile alışılmışın dışında bir senaryo ile bizleri karşıladı. Ayrıca oyuncu kadrosu da çof farklı isimleri içeren Yeni Hayat dizisi daha ilk bölümden ana hikayesine hızlı bir giriş yapmıştı. Yayınlanan ikinci bölüm itibari ile Yeni Hayat bu hızı sürdürecek gibi gözüküyor.

Yeni fragmanda Adem’in başına bir tehlike gelecek gibi gözüküyor, Timur Karatan’ın pazarlık yaptığı adam Adem’i kızı ile tehdit ediyor. Bunun üzerine Adem korumalığını yaptığı Yasemin ile asansörde baş başayken aniden asansörü durduruyor ve Yasemini ciddi bir sorguya çekiyor.

 ‘Yeni Hayat’ın ‘Bizi aşk kurtaracak’ Sloganı

‘Yeni Hayat’ta başrolü paylaşan Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya, “Bizi aşk mı? kurtaracak” sorusunu yanıtladı. İşte yanıtlar;

  • Melisa Aslı Pamuk: “Aşk ve sevgi her şeyin üstesinden gelir bence. Çünkü birini sevince onun için her şeyi göze alabilirsin.”
  • Nilperi Şahinkaya: “Bize aşk gerekli, gereken değeri vermek şart.”
  • Tayanç Ayaydın: “Yanlış kişiye duyduysan aşkı, tek başına çıkamayacağın bir kuyunun dibinde bulursun kendini. Bazen de kuyunun dibinde iken bir el uzanır, sıkı sıkı tutar seni, yukarıya doğru çeker ve bir bakarsın seni kurtarana aşık olmuşsun. Aşkı sen yönetemezsen, o seni yönetir.” ‘Yeni Hayat’ her perşembe ekranda.

Yeni Hayat Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

 Henüz ikinci bölümü dahi yayınlanmadan beğenileri üzerine toplayan dizi çok sevildi ve ikinci bölümü için merakla bekleniyor.  Yeni Hayat dizisi yeni bölümüyle bugün 20.00’da Kanal D’de!

Fragman