Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, kadrosunda Elçin Sangu ve Yasemin Allen gibi iki ekranlarda görmeyi özlediğimiz başarılı kadın oyuncuları barındır Star TV’nin yeni iddialı dizisi İyi Günde Kötü Günde bugün ilk bölümüyle Ana haber bülteninden sonra Star TV ekranlarında.

Uzun süredir ekranlarda görmeye hasret kaldığımız Elçin Sangu bu yeni Star TV dizisiyle ekranlara dönüyor. Projenin ismi aylar öncesinden duyurulmuştu. Oyuncuların hayran kitlesi yayınlanan fragmanları çok beğenmiş ve yapımı bir an önce izlemek için çok heyecanlanmıştı.

Elçin Sangu’yu fragmanlardan anladığımız kadarıyla, harika düğünler organize ederek insanların mutluluğuna mutluluk katan fakat kendisi için uzun süredir mutluluğu bulamayan bir güçlü kadın karakterinde görüyoruz.

Yasemin Allen Dizi Hakkında Açıklamada Bulundu

Senaryoyu okur okumaz projeyi benimsediğini söyleyen Allen; “Melisa, tatlı çelişkileri olan bir kadın. Hem oturaklı, hem çocuksu, hem kırılgan, hem de güçlü… Bazen muzur, bazen duygusal… Onu canlandırmak büyük bir zevk” dedi. Dizinin senaryosunu çok beğendiğini söyleyen başarılı oyuncu, “Proje’nin özgün dili ve karakterlerin renkleri beni çok etkiledi. İzleyicimizi güldürmek ve kalplerine dokunmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Saat Kaçta Hangi Kanalda?

İyi Günde Kötü günde dizisi fragmanlarından sonra çok merak edilen bir yapım olmuştu, dizi bugün nihayet bekleyenleri ile ilk bölümüyle buluşuyor. İyi Günde Kötü Günde bugün ilk bölümüyle Ana Haber bülteninden sonra saat 20:00’da Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Dizinin Konusu

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla, diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa… Kaderin cilvesi birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir.

Fragman