Donald Trump’ın Türkiye hakkında yapmış olduğu küstah açıklamalar ardından ünlüler tepki göstermeye devam ediyor. Yıldız Tilbe esti gürledi…

“Kafamızı Bozan Ne Kadar Ülke Varsa…”

Yıldız Tilbe resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı ve kafamızı bozan ne kadar ülke varsa o ülkelerin tamamına ambargo uygulayalım teklifinde bulundu. Üslerini kapatalım diyen Tilbe, sebze, meyve hiçbir şey satmayalım dedi.

Bu ülkelerin tohumlarını da almayalım diyen Tilbe, hiçbir malını ithal etmeyelim diye ekledi. Ardından kendimiz ekelim biçelim, kimseye ihtiyacımız yok diye çıkan Tilbe, savaş olmasın dedi. Eğer olursa da herkesten önce cepheye kendinin gideceğini söyledi. En kötü barışın dahi savaştan iyi olduğunu ifade etti.

Allah bu günlerimizi aratmasın diye devam eden Yıldız Tilbe, gençlerimi ölmesin dedi. Türkiye’de herhangi bir şekilde gözü olan herkese beddua eden Tilbe, kahrolsunlar diyerek cümlelerine devam etti.

Allah’tan Türkiye ve içindekilere zeval vermemesini dileyerek ekleme yapan Tilbe, bombalar patlamasın, üzerimizden savaş uçakları geçmesin dedi. Allah Amerika’nın ve babası olan iki ülkenin de bin türlü belasını versin ve dünya kurtulsun diyerek sözlerini noktaladı.