Başarılı fenomen Enes Batur, önceki çıkardığı şarkılara nazaran oldukça emek verilen ve zaman alan kaliteli bir klip ile “Dolunay” isimli şarkısını piyasaya sürdü. Aylardır üzerinde çalıştığı ve takipçilerine sık sık şarkı hakkında bilgi veren Enes Batur, dün akşam sularında şarkıyı yayınlamaya karar verdi.

“Dolunay”

Başarılı Youtuber Enes Batur, şarkıyı yayınladıktan sonra henüz 24 saat bile olmamışken, 3,5 milyon görüntülenmeyi geçti. Sosyal medyada, Youtube’de bütün ditijal platformlarda en önde gelen ve müzik dünyasını sallayıp, hakkından sık sık söz ettirecek bir işe imza attı.

Şarkında farklı bir söyleme tarzına sahip Enes Batur, Reynmen’in çıkardığı “Ela” şarkısı ile kıyaslamalara maruz kaldı. Görüntülenme bazında sosyal medya kullanıcılarının oldukça büyük bir merakı var. Önceki yaptığı amatör şarkılarda bile 100 milyonu aşmışken, profesyonel anlamda yaptığı “Dolunay” isimli şarkısının görüntülenme sayısı dinleyiciler tarafından merak konusu haline geldi.

10 yıl önce Youtube’a oyun videoları içerikleriyle başlayan Enes Batur, şuanda 11,5 milyon aboneye sahip oldu. Çıkardığı ilk şarkıların konusu başka youtube içeriği çeken insanlara karşı diss şeklinde oldu. Dün akşam itibariyle çıkardığı “Dolunay” isimli parçanın nakarat kısmı dinleyicilerin oldukça hoşuna gitti. Dinleyicilerin attığı yorumlarda anlaşıldığı gibi klip, altyapı, kayıt ve şarkı sözleri insanları mest etti. “Dolunay” şarkısıyla müzik dünyasında bomba etkisi yaratmayı başardı. Klipte kullandığı kostüm ve beyaz atı oldukça dikkat çeken bir durum oldu.