21 Eylül 2022 16:00 Güncelleme : 21 Eylül 2022 16:00

Ziraat Bankası'nda hesabınız varsa şanslısınız! Bu tarihe kadar gidenler 7000 TL alacak

Ziraat Bankası'nda hesabınız varsa şanslısınız! Bu tarihe kadar gidenler 7000 TL alacak

Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 7 gün içinde 7000 TL ödeme verileceği açıklandı. Banka hesabı olan vatandaşlar 7 gün içinde 7000 TL’ye kadar verilecek olan kredi ödemesinde 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 7 gün içinde 7000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 7 gün içinde 7000 TL’ye kadar verilecek kredi ödemelerinde 24 ay vadeli ve 36 vadeli ihtiyaç kredi paketleri sunuyor. Banka hesabınızla birlikte internet kredisi kullanabilirsiniz. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

7 gün içinde 7000 TL’ye kadar ödeme

Ziraat Bankası’nın açıklamasına göre bankamatik kartı ve banka hesabı olan vatandaşların 7 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda kredi kullanmak isterlerse bankadan 7000 TL’ye kadar kredi almaları durumunda düşük faizlerle, gelir belgesiz işlem yapabileceklerini açıkladı. Ziraat Bankası bankamatik kartı hesabı üzerinden yapılan başvurularla birlikte kredi kullanacak tüm vatandaşlara aynı gün içerisinde hesaplarıma ödemeleri yatırılacak ve tek kredi imkanı sağlanacağı belirtildi. Ziraat Bankası hesabınızla birlikte 7 gün içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasında banka, kredi şartlarına uygun vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi vereceğini açıkladı.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat