10 Şubat 2022 15:17 Güncelleme : 10 Şubat 2022 15:56

Bensu Soral Kardeşini Kıskandı! Hande Soral gibi O da Hamile mi? İşte Bensu Soral'ın Hamilelik Açıklaması

Bensu Soral Kardeşini Kıskandı! Hande Soral gibi O da Hamile mi? İşte Bensu Soral'ın Hamilelik Açıklaması

Hakan Baş ile yaşadığı evlilik tartışmasını atlatan Bensu Soral, gazeteciler tarafından sorulan "Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Kısmet..." dedi.

 Bensu Soral önceki gece Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Güzel oyuncu Soral, şiddetli yağmura rağmen gazetecilerin sözünü kesmedi, onların merakla sorduğu sorulara yanıt vermeye çalıştı.

Bugün çekim yaptıklarını söyleyen Bensu Soral, kardeşinin hamileliğinin gayet güzel gittiğini ifade ederken, hamilelik beklentisi veya isteği olup olmadığına dair sorular da yöneltildi.

Aralarındaki Evlilik Krizini Aşıp Tatile Gittiler

Eşi Hakan Baş ile evliliklerine tekrar şans vererek tatile giden Bensu Soral, geçirdikleri kısa tatille ilgili  "Çok güzeldi. Kardeşlerimiz ve ailemizle bir tatil geçirdik. Her şey çok güzeldi." dedi. 

Aralarındaki Evlilik Krizini Aşıp Tatile Gittiler

Hande Soral'ı mı Kıskandı?

Muhabirin "Kardeşiniz Hande'nin hamileliği nasıl gidiyor?" sorusuna ünlü oyuncu, "Harika...Teyze olmanın heyecanını yaşıyorum. Ben ondan daha heyecanlıyım. Olmak isteyen herkese Allah nasip etsin." dedi. Çocuk düşüncesi olup olmadığına yönelik sorulan sorulara güzel oyuncudan sadece" kısmet" yanıtı geldi.

Bensu Soral Kimdir?

23 Mart 1991 yılında Bursa'da doğdu. Bursa'da İnegöl Anadolu Lisesi'nde okudu. Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde eğitimine devam etti. Ablası Hande Soral'ın da desteğiyle oyunculuğa başladı. Televizyona ilk çıkışını Yol Ayrımı dizisi ile yaptı. "Vicdan" adlı TV dizisine katıldı. Daha sonra gençlik komedi dizisi Boynu Bükükler' de ana karakterlerden biri olan Miray'ı canlandırdı ve 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner rolünü oynadı. Murat Dalkılıç'ın "Kader" şarkısının düzenlemesine de katıldı. Bedir Han adında bir ikiz kardeşi vardır. Ortalama kadın boyuna göre uzun boylu sayılan Bensu Soral 170 cm boyundadır. Bensu Soral'ın oynadığı diziler ise şu şekilde sıralanabilir: Cam Tavan (Leyla, Show Tv, 2021), İçeride (Melek Yıldız) (2016), Tatlı Küçük Yalancılar.

Bensu Soral Kimdir?

Soral Kardeşler La Casa De Papel Oynadı

Bensu Soral ve Hande Soral kardeşler Garena Free Fire’ın yeni reklam filmi için kamera karşısına çıktılar. Garena Free Fire’ın La Casa De Papel olarak da bilinen “Son Bölüm: Soy ve Kaç” reklam filmi için bir kardeş kaçırılırken diğer İstanbul karakterini canlandırdı.

Heyecanla izlenen reklam filminin çekimi Topkapı Sarayı’nda gerçekleşti. Reklam senaryosuna göre aralarında ünlü oyuncu Bensu Soral’ın de bulunduğu ziyaretçilerin rehin alınmasının ardından güvenlik güçleri soyguna müdahale eder, ama ekip kaçmayı başaracaktır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış