28 Temmuz 2022 19:03 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 19:03

Demet Akalın yumurta fiyatlarına isyan etti! Sözde misafirler dedi fitili yaktı ‘’Aman sus Demet’’

Demet Akalın yumurta fiyatlarına isyan etti! Sözde misafirler dedi fitili yaktı ‘’Aman sus Demet’’

Seslendirdiği şarkılarla Türk Pop müziğine damga vurmayı başaran isimlerden Demet Akalın, şimdilerde gündeme dair yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyordu. Son paylaşımında yumurta fiyatlarının yükselişine değinen ünlü isim, Suriyeliler hakkında yaptığı açıklamalarla herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, Demet Akalın’ın gündeme dair yaptığı o şok eden ifadelerin merak edilen tüm detayları.

Son günlerde yükselen enflasyon oranları ve fahiş zamlar, ailelerin en çok şikayet ettikleri konuların başında geliyordu. Birçok ünlü ismin de isyan ettiği son zamlar karşısında Demet Akalın sonunda sessizliğini bozdu. Ünlü sanatçı, Twitter hesabı üzerinden yumurta fiyatlarına tepki gösterdi.

30’lu kolisi 30 lira olan yumurta ürünlerine geçtiğimiz günlerde bir zam daha gelmişti. Gündeme dair sık sık açıklamalar yaptığı bilinen Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden yumurta fiyatları için adeta isyan etti. İşte, Demet Akalın’ın zamlı yumurta fiyatları için sosyal medyadan yaptığı o şok eden açıklamaların merak edilen tüm detayları.

Demet Akalın’ın yumurta fiyatları için yaptığı o açıklama herkesi şaşkına çevirdi!

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla da ağızları açık bırakan Demet Akalın, şimdilerde Twitter hesabı üzerinden yumurta zamlarına dair yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşmeyi başardı.

Son zamlara isyan ettiği görülen ünlü isim, ‘’Suriyelilere bedava tavuk yemi veriliyor. Fakat sen beslemeye kalkarsan sana yem yok. Sonra yumurta fiyatları 60 lira oluyor. Bir taksici abi anlatmıştı, yem istemiş yok demişler ona. Suriyeli bir komşusu şikayet etmiş o tavuklara bakamaz, onun işi var yumurta satamaz demiş. Bizi şikayet edenler de sözde misafirler!’’ ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’ın yumurta fiyatları için yaptığı o açıklama herkesi şaşkına çevirdi!

Sosyal medya Demet Akalın’ın ifadeleriyle ikiye bölündü!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yumurta fiyatlarına dair yaptığı açıklamalarla platformları resmen ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, Demet Akalın’ın oldukça haklı olduğunu savunurken bazıları da ünlü ismin çok yüksek paralar kazandığını ve gündem yapmak için bu şekilde konuştuğunu ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Demet Akalın’dan gelecek yeni açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Sosyal medya Demet Akalın’ın ifadeleriyle ikiye bölündü!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat