21 Ekim 2021 09:32 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Camdaki Kız Dizisinde Şaşırtan Olay! Sedat Uslanmıyor! Bu Sefer Planı Başka! Herkes Şaşıracak

Camdaki Kız Dizisinde Şaşırtan Olay! Sedat Uslanmıyor! Bu Sefer Planı Başka! Herkes Şaşıracak

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız fırtına etkisi yaratmaya devam ediyor. Birçok başarılı ve usta oyuncunun kadrosunda yer aldığı yapım rakiplerini de her hafta geride bırakmaya devam ediyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği projenin yayınlanan fragmanındaki dayak sahnesi izleyenleri şoka uğrattı.

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız fırtına etkisi yaratmaya devam ediyor. Birçok başarılı ve usta oyuncunun kadrosunda yer aldığı yapım rakiplerini de her hafta geride bırakmaya devam ediyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği projenin yayınlanan fragmanındaki dayak sahnesi izleyenleri şoka uğrattı. Feride karakterinin Cana karakterinin boğazına yapıştığı sahneler izleyicileri meraklandırdı.

Sedat Uslanmıyor


Nalan ile evlenen Sedat yasak aşk yaşamaya devam ediyor. Cana ile olan ilişkisini bitiremeyen Sedat tehlikeli sularda yüzüyor. Cana'nın kocası Alp'in hareketleri ikiliye zor anlar yaşatacak. Alp'in Cana'dan boşanmak istemesi ve karısının yasak ilişkisinin olduğunu bilmesi Sedat'ı bilinmez yollara sürükleyecektir.

Feride'nin ellerinden güç bela kurtulacaktır. Feride'den korkan Cana bu sefer Sedat'tan uzak durabilecek midir? Sedat'ın şımarık tavırlarından iyice sıkılan aile üyelerini bir arada yer alacakları davette bir sürpriz beklemektedir.

Nalan Karakteri Arka Plânda Kaldı


Düğünden sonra Nalan karakterinin arka plânda kalması izleyicileri sıkmaya başladı. Sedat ve Cana karakterlerinin öne çıkmasıyla ilerleyen Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini ekranda daha fazla görmek isteyen kesim oldukça fazlalaştı. Feride karakterinin Nalan karakterini baskılaması halâ devam ederken yeni bölümde yer alan kavga sahnesinde izleyiciler ne olacağını merak etti.

Cana karakterini fena hırpalayan Feride karakteri izleyenlerde nasıl davranacağı kestirilemeyen bir karakter olarak ön plâna çıktı. Camdaki Kız dizisi her ne kadar eleştirilse de rakiplerine fark atmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 21 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacaktır.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat