Pazartesi Günü Kapışması Başladı! Pazartesi Lider Kim Olacak! Yasak Elma, Üç Kuruş Yada Alparslan! İşte Tahmini Sonuçlar

30 Ekim 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:08

Pazartesi reyting savaşı başladı. Birbirinden en iyi yapımlar seyirci tarafından not alsa da liderliği bir dizi üstlenecek. İşte Pazartesi'nin en güçlü dizisi.

Pazartesi Günü Kapışması Başladı! Pazartesi Lider Kim Olacak! Yasak Elma, Üç Kuruş Yada Alparslan! İşte Tahmini Sonuçlar

Kış sezonunda girildiğinden beri Pazartesi günlerinin galibiyetini elden bırakmayan başrollerini Eda Ece, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz'ın paylaştığı  Yasak Elma dizisine yaz sezonundan rakiplerini eleyerek başarıyla çıkan başrollerini Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan'ın paylaştığı Kalp Yarası dizisi de eklenmişti. Yasak Elma ve Kalp Yarası dizisi amansız rekabetine devam ederken Pazartesi günleri bu iki diziye de yeni bir rakip geleceğinin haberi duyuruldu. 

Güçlü Rakip Pazartesi Günü Yayın Hayatına Adım Atıyor

Güçlü rakiplerden birisi Kasım'ın ilk günü yayın hayatına başlayacak olan Üç Kuruş dizisi olacak. İddialı tanıtımlarıyla göz dolduran dizi Pazartesi gününün reytinglerini alt üst etmeye geliyor gibi. Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade ve Ekin Koç gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Üç Kuruş dizisi Show Tv ekranlarında Pazartesi günü yayınlanmaya başlayacak. 

Show Tv'nin Yanı Sıra Asıl Büyük Rakip TRT'den 

Üç Kuruş dizisi Pazartesi günü Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Asıl beklenen dizi ise TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Alparslan Büyük Selçuklu isimli yeni dizi. Geçen sezon boyunca adından sıkça söz ettiren Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde olan bu dizinin başrollerinde ise Barış Arduç ile Fahriye Evcen bulunuyor.

Oldukça geniş bir bütçe kapsamında çekilen dizi kış sezonunun iddialı yapımları arasında yer alıyor. Fragmanlarıyla da göz dolduran dizi için Barış Arduç ve Fahriye Evcen özel dersler aldı. Dizi için devasa bir plato kuruldu. Oldukça fazla bütçe ayrılan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi iddialı bir şekilde kış sezonunda rakiplerini elemek için oldukça hazır ve nazır gibi gözüküyor. Hikayesiyle de göz dolduran dizi 8 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelecek. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat