Demet Akalın'ın Çocuğu Mu Olacak? O Fotoğraflar Kafaları Karıştırdı!

13 Kasım 2021 11:50 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:00

Okan Kurt ile mutlu bir birliktelik yaşayan Demet Akalın çifti ülkemizin en mutlu çiftlerinden birisi olarak biliniyor. Geçtiğimiz gün ise Demet Akalın tarafından yayınlanan fotoğraflarda milyonlarca takipçinin akıllarında soru işareti kaldı. Demet Akalın hamile mi? İşte tüm detaylar...

Demet Akalın'ın Çocuğu Mu Olacak? O Fotoğraflar Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde Hadise ile arasındaki buzları eriten 49 yaşındaki Demet Akalın, ünlü şarkıcının markası için objektif karşısına geçmiş ve Hadise'nin koleksiyonunda yer alan siyah bir elbiseyi giymişti. Demet Akalın'ın bu pozlarında karnındaki şişlik takipçilerinin gözünden kaçmadı.

HAMİLE Mİ?
Demet Akalın'ın elini karnına koyarak poz vermesi de, "Ünlü şarkıcı hamile mi?" ve "Hira'ya kardeş mi geliyor?" sorularının ortaya atılmasına neden oldu. Takipçileri popçunun gönderisine, "Karnını tutunca 'Hamileyim' diyecek diye sevinmiştim" şeklinde yorumlar yaptı.

Okan Kurt ile evliliğinden Hira adında bir kızı olan Demet Akalın ise konuyla ilgili suskunluğunu koruyor.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda kızıyla dans videosunu "En güzeli eve dönüş" notuyla takipçileriyle paylaşan Akalın'ın gönderisine bazı kullanıcılar "Demet Akalın hamile mi?" sorusunu yorumlarda sormuştu.

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat