25 Kasım 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:08

Mucize Doktor Dizisinin Hercai ve Bir Zamanlar Çukurova Dizisi ile Benzerliği Şaşırttı! Seyirci Buna Ne Diyor

Mucize Doktor Dizisinin Hercai ve Bir Zamanlar Çukurova Dizisi ile Benzerliği Şaşırttı! Seyirci Buna Ne Diyor

Hercai ve Mucize Doktor dizisi Arjantin'de yayınlanan diziler arasında er alıyor. Bu ortak özellikleri ile gündeme gelmeyi başardılar.

Mucize Doktor dizisi Fox TV ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biridir. Mucize Doktor dizisinin Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai dizisi ile benzerliği dikkat çekiyor. Bu durum sosyal medyada da çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı.

2 sezon yayınlanan Mucize Doktor dizisi her zaman reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldı. Başarılı bir oyunculuk ve senaryo içeriği olmasına rağmen final yaptı. Sinem Ünsal ve Taner Ölmez'in başrollerini oynadığı bu dizi başka diziler ile benzerlik gösterdi. Hercai dizsi de ATV ekranlarında yayınlanan bir dizi olup 3 sezon oynadıktan sonra final yaptı.

Hercai Dizisi de Arjantin'de Yayınlandı!


Hercai ve Mucize Doktor dizisi Arjantin'de yayınlanan diziler arasında er alıyor. Bu ortak özellikleri ile gündeme gelmeyi başardılar. Diziler final yapmasına rağmen pek çok farklı ülkede hala izleniyor. Ülkemizde de çok sevilen ve reyting alan diziler arasında yer alıyorlar.

Final yapan bu iki dizi hem ülkemizde hem de pek çok farklı ülkede sevilen ve takip edilen diziler oldu. Dizi oyuncularının çok sevilmesi de reyting konusunda iyi bir noktaya gelmeye yardımcı oldu. Dizilerin yurt dışında yayınlanıyor olması daha başarılı bir konum imkânı sağlar.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Arjantin'de Yayınlanıyor


Hercai, Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi Arjantin'de yayınlanan üç önemli dizidir. Bu dizilerin başarılı olmasının yanı sıra sağladıkları başka ülkelerde yapılması ile birlikte çok daha önemli bir konuma gelir. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yeni sezonu da çok fazla ilgi gördü.

Bu ilginin karşılığını reyting sonuçlarından görmek de mümkündür. Dizi kadrosunda bulunan başarılı oyuncuların gösterdiği performans da etkili bir reyting sonucu alma konusunda fayda sağlar. AB ve ABCI sıralamasında en iyi sonucu elde etmeyi başaran dizinin Arjantin'de yayınlanıyor olması da son derece etkili bir sonuç ortaya çıkarıyor. Dizinin 5. sezonunun olup olmayacağı ise dizi severler tarafından şimdiden merak edilen konulardan biridir.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat