10 Aralık 2021 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:24

Gelinim Mutfakta Artık Sunucu Değişmeyecek! Kalıcı Sunucu Belli Oldu! Ne Songül Karlı Ne de Demet Akalın! Bakın Yeni Sunucu Kim Olacak

Gelinim Mutfakta Artık Sunucu Değişmeyecek! Kalıcı Sunucu Belli Oldu! Ne Songül Karlı Ne de Demet Akalın! Bakın Yeni Sunucu Kim Olacak

Gelinim Mutfakta programından kesin karar! Sunucu belli oldu, artık sunucu değişikliği yok. Gelinim Mutfakta programının kalıcı sunucusu kim oldu? İşte detaylar...

Uzun bir süre Fatih Ürek’in sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta programına yeni bir sunucu bulunamamıştı. Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu belli oldu.


 
Fatih Ürek’ten sonra her hafta sunucu değiştiren Gelinim Mutfakta programında uzun bir süre kalıcı bir sunucu bulunamadı. Son dönemde oldukça konuşulan bu konuya sonunda program tarafından net bir çözüm getirildi. Demet Akalın’ın da bir dönem sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta programında en çok beğenilen isim sunuculuk yapacak.
 
Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programına uzun bir süre Fatih Ürek sunuculuk yaptı. Fatih Ürek’in gitmesinden sonra sunuculuğu Seda Sayan devralsa da belirli bir dönem sonra program Seda Sayan‘a da veda etti. Son süreçte Demet Akalın’ın sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta programı yine de sunucu değişikliğine gitti.
 


Yoğun konser temposu nedeni ile programa veda eden Demet Akalın sonrasında Gelinim Mutfakta programında tamamen yeni bir döneme adım atıldı. Bir çok farklı ünlü ismin bir hafta sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta programının sunucusu artık netleşti.
 
Lezzet Yolculuğu programı ile Show TV’de oldukça beğeni toplayan ve adından söz ettiren sunucu Turgay Başyayla Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu olarak ekranlarda yerini alacak.
 
Turgay Başyayla; “Bu işi oldukça sevdim. Bu tür programlar ile hem keyif alıyorum hem de yeni lezzetler deneyimliyorum. Sunuculuk başlamadan önce bile heyecanın dorukta! Çok keyifli bir program olacağını inanıyorum.” sözlerini dile getirdi.


 
Turgay Başyayla Kimdir?


1976 yılında Zonguldak‘ta doğan Turgay Başyayla kütük olarak Çankırılı’dır. Kıbrıs’ta uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olan Turgay Başyayla; uzun süre sunuculuk ve şarkıcılık yapmıştır. 2000 yılı içerisinde çıkarmış olduğu Nazlıcan isimli albümü ile kendini tanıtmayı başarmıştır. Çıkarmış olduğu albümden sonra oyunculuğa yönelik büyük bir adım atan Turgay Başyayla, Şizofren Aşk adlı televizyon filminde başrol alarak ekranlara adım atmıştır. İlk başrol filminden sonra bir çok farklı film ve dizi de yer alan Turgay Başyayla, daha sonrasında sunuculuk yapmaya başlamıştır. Sunuculuk kariyerini geliştirerek hedefini büyütmüş ve Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu olarak seçilmiştir.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat