Türkiye`nin Yeni Arabası TOGG Logosunu Tanıttı! Yeni Arabanın Logosu Dakikalar İçinde Beğeni Yağmuruna Tutuldu!

20 Aralık 2021 18:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Milli ve yerli imkanlar ile yapılan Türkiye'nin yeni arabası TOGG yeni logosunu tanıttı. Beğeni yağmuruna tutulan TOGG otomobilin yeni logosu bakın nasılmış!

Türkiye`nin Yeni Arabası TOGG Logosunu Tanıttı! Yeni Arabanın Logosu Dakikalar İçinde Beğeni Yağmuruna Tutuldu!

Türkiye`nin yeni otomobili için geçtiğimiz yıllarda çok büyük bir tanıtım yapılmıştı. Gösteriye çıkan yerli otomobil modelleri herkes tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Bu tanıtım sırasında yeni fabrikanın kısa süre içinde kurulup seri üretime geçileceğinin sözü verilmişti. 2022 yılında yollarda görmeye başlayacağımız yeni ve yerli araba markasının logosu henüz belli olmamıştı. Türkiye`nin Otomobili Girişim Grubu, heyecan verici bir paylaşım yaparak insanları heyecanlandırdı. Ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni otomobil markasının logosunu tüm Türkiye`ye ve dünyaya duyurdu. Büyük bir beklenti ile yola çıkan ekip, yine vatandaşları şaşırtmadı ve milyonların beğenisini kazandı. Paylaşım kısa süre içinde sosyal medyada zirveye çıkarak beğeni yağmuruna tutuldu.


Türkiye`nin Yeni Otomobil Logosu Ünlü Marka Ajansı CGH Tarafından Hazırlandı!


Tamamen yerli ve milli imkanlar ile hazırlanan TOGG marka otomobillerin yeni logosu da büyük emekler ile hazırlandı. Uzun bir süre üzerinde çalışılan logo, dünyaca ünlü bir marka ajansı olan CGH tarafından hazırlandı. Oldukça sade ama şık bir görüntüye sahip olan logo, başta ülkemiz olmak üzere dünyanın dört bir yanında tescil edilmeye hazırlanıyor. Çok yakında Türkiye`nin dünya pazarındaki en büyük markaları arasında yer alacak olan TOGG, önümüzdeki yıl içerisinde insanların hizmetine sunulacak. Çok kısa bir süre içinde ise Türkiye`nin yerli ve milli elektrikli otomobili, tüm dünyada görülmeye başlanacak.


Yeni Logo İçin Tüm Dünyada Tescil İşlemleri Başlatıldı!


Türkiye`nin yeni otomobili logosu yayınlandıktan kısa bir süre sonra tescil işlemlerinin başlatıldığı da duyuruldu. Dünyanın dört bir yanına satışı yapılacak olan araçların logosu için büyük uğraş sürüyor. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa Birliği ülkeleri, ABD, Çin, Azerbaycan, Rusya ve Türk ülkelerinde tescil işlemleri başlatıldı. Çok kısa bir süre içinde tüm tescil işlemlerinin tamamlanması ve logonun her ülkede resmiyet kazanması bekleniyor. Şirket yetkilileri gelen ilgiden çok memnun olduklarını ve her zaman ülkemiz için en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade ediyorlar.

Etiketler

Teknoloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış