Cennet Mahallesinin Ayşe'si Değişimiyle Dudak Uçuklattı! Öyle Pozlar Verdi Ki Görenler Bir Daha Bakıyor!

21 Aralık 2021 12:45 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:19

Bir zamanlar yayınlanan Cennet Mahallesi dizisinde rol alan çocuk oyuncu Belemir Temizsoy son zamanlardaki değişimi ile herkesi çok şaşırttı. Dizininin çekildiği dönemler çocuk olan oyuncu büyüdükçe güzelliğine güzellik kattı. İşte Belemir Temizsoy'un o değişimi!

Cennet Mahallesinin Ayşe'si Değişimiyle Dudak Uçuklattı! Öyle Pozlar Verdi Ki Görenler Bir Daha Bakıyor!

Show Tv kanalında 2004 yılında yayınlanmaya başlayan dizi şen kahkahaları, neşeli roman hayatları ile evlere şenlik getirmişti. 3 sezon boyunca devam eden Cennet Mahallesi dizisi oldukça ilgi görmüştü. Özellikle dram dizi ve filmlerinde sıkılan ve farklı yapımlar izlemek isteyen seyircilerin tercih ettiği dizi Cennet Mahallesi bir çok ünlü isime de ev sahipliği yapmıştı. Konuk oyuncu olarak diziye katılan ünlü oyuncuların yanı sıra dizi kadrosunda da usta isimler vardı. Müjdat Gezen ve Melek Baykal bu oyunculardan bazılarıydı. Ayrıca Çağla Şikel, Alişan, Zeki Alasya gibi oyuncularda Cennet mahallesi dizisinde rol alıyordu. Roman mahallesinde geçen dizi, komedi üzerine olsa da yer yer duygusal anlar  yaşattığı zamanlarda olmuştur. 

Kısaca Dizinin Konusu Neydi? 

Diziyi kısaca hatırlamak isteyenler için özet geçilecek olursa, kavuşmak isteyen iki aşığın önünde büyük bir engel vardır. Ferhat ve Sultan Pembe nedeniyle bir türlü evlenememektedir. Bunun nedeni ise annesi Sultan'ı zengin bir eşle evlendirmek istemedir. Defalarca nikah masasından dönen ikili bir türlü Pembeyi evlilik konusunda ikna edememektedir. Mahalle halkı ise bu konuda Ferhat ve Sultan'a yardımcı olmaktadırlar. 

Oyunculuğa Devam Edip Etmeyeceği Merak Edildi

Dizide rol alan çocuk oyunculardan Belemir Temizsoy Ayşe isimli bir karaktere hayat veriyordu. Ayrıca Çiçek Taksi dizisinden de bildiğimiz bir oyuncudur. O zamandan bu zamana büyüyen oyuncu değişimiyle de herkesi çok şaşırttı. Şuan 25 yaşında olan ünlü oyuncu Youtube kanalında aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Sosyal medya da son yaptığı paylaşımlarıyla tekrar gündeme gelen oyuncu takipçilerinden ne kadar değişmişsin yorumları aldı. Belemir Temizsoy Cennet Mahallesi dizisinden sonra başka bir projede yer almadığı bilinmektedir. Bu durum güzel oyuncunun artık oyunculuk hayatına son verip vermediği hakkında bazı sorulara neden olmaktadır. Öğrenilen bazı bilgilere göre Belemir Temizsoy'un gelen teklifleri değerlendirdiği bilinmektedir.

İşte Büyük Değişim! 

Yakın zamanlarda ekranlarda görebileceğimiz güzel oyuncu sabırsızlıkla izleyici  ile buluşacağı anı beklemektedir. Oyunculuğun yanı sıra bale eğitimi de alan Belemir, Müjdat Gezen'in tavsiyesi üzerine dizilerde oyunculuk yaşamına başladığı bilinmektedir. İşte Belemir Temizsoy'un herkesi şaşkınlık içinde bırakan o değişimi! 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış