Bu Burçta Olanlar Çok Şımarık! Sakın Yüz Vermeyin Astarını İsteyebilir

25 Aralık 2021 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:17

Bazı burçlar sınırlarını bilen ve ciddi kişilerken, kimi burçlar ise gerçekten sınırlarını bilemeyen, oldukça şımarık kimseler olabiliyor. İşte ilişki kurarken dikkat etmenizde fayda olan o şımarık burçlar...

Bu Burçta Olanlar Çok Şımarık! Sakın Yüz Vermeyin Astarını İsteyebilir

Yüz verdikçe astarını isteyen burçlar, gerçekten çevrelerinde bulunan insanları zaman zaman bezdirebiliyor. Bütün ilgi ve alakanın sürekli üzerinde olmasını isteyen ve çevresindekiler tarafından sürekli şımartılmayı bekleyen burçları bu konuda tatmin etmek de her zaman kolay olmuyor. İşte yüz verdikçe astarını isteyen, her an ilgi ve poh pohlanma bekleyen, beklediği ilgiyi göremeyince de küsen burçlar...

Şımarıklık söz konusu olduğunda birinciliğe oynayan burcumuz tabi ki İkizler. İkizler burcu insanı öyle şımarık bir burç ki, daha 5 dakika önce tanıdığı kişilere bile kolaylıkla şımarıklık yapabilirler. Bunun sebeplerinden birisi de İkizlerin çok sıcakkanlı tipler olması. İkizler burcu insanı, kolay kaynaşabilen, samimi ve hoş sohbet insanlardır. Ancak bununla birlikte şımarık hareketlerini kontrol edemezler. Işıkların kendi üstlerinde parlamasını isterler ve ilgi göremeyince çabuk bozulurlar. İkizleri memnun edebilmek için onların beklentisini karşılamak zorunda kalırsınız ve bu yorucu olabilir.

Şımarıklık konusunda diğer akla gelen burç Yengeçtir. Yengeçler duygusal anlamda diğer burçlardan oldukça farklıdır. Bu burçlar duygularıyla yaşarlar ve bazen hayat sadece bu duygulardan ibarettir onlar için. Bu kadar yoğun duygular içerisindeki bu burç, duygu sömürüsünde ve duygusal manipülasyonda da oldukça iyidir. Çeşitli şımarıklık biçimlerini de bu duygusal manipülasyonları ve duygu sömürüleriyle gerçekleştirirler. İsteklerini elde edebilmek için bu yönlerini sıklıkla kullanırlar ve siz farkında olmadan Yengeçlerin beklentilerini gerçekleştirmeye odaklanırlar.

Şımarık tavırlarıyla dikkat çeken bir diğer burç ise Terazidir. Terazi burcu insanları bildiğimiz gibi oldukça flörtöz insanlardır ve bu yönlerini sıklıkla istediklerini elde edebilmek için kullanırlar. Kur yaptıkları kişiye karşı şımarık tavırlar sergilerler. Bunu o kadar iyi bir biçimde yaparlar ki, karşı taraf bu tavırları başta sempatik bile bulabilir. Ancak tavır ve davranışlardaki bu şımarıklık dozajı arttıkça, karşı taraf için antipatik bir hal alabilir. Ancak Teraziler çoğu durumda nasıl davranmaları gerektiğinde profesyonel oldukları için kolay kolay sempatik hallerini kaybetmezler.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış