Eda Ece Yasak Elmadan Atıldı! Yapımcılar Başka Programda Olmasını Kabul Etmedi! Artık Tamamen Maske Kim Sende!

9 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

Yasak Elma dizisinde devam eden ayrıca Maske Kimsin Sen yarışmasında juri koltuğunda oturan Eda Ece, ani bir karar alarak Maske Kimsin Sen programına devam edeceği öğrenildi. Yasak Elma dizisinin sadece bir programda yer almasını istedikleri iddiaları ortalığı karıştırdı.

Eda Ece Yasak Elmadan Atıldı! Yapımcılar Başka Programda Olmasını Kabul Etmedi! Artık Tamamen Maske Kim Sende!

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece güzelliği ve başarılı performansı ile dizisi oldukça sevilen isimler arasında yer alıyor. Yaşı genç olmasına rağmen birçok projede yer alan oyuncu, kısa sürede yıldızı parlayan isimler arasına katılmayı başardı. Yasak Elma dizisinde devam eden ünlü oyuncu aynı zamanda yeni yarışma programı olan Maske Kimsin Sende sunucu olarak yer alıyor. Yarışma programında da sunuculuğu ve sempatik kişiliğiyle övgüleri toplayan oyuncu hakkında bazı iddialar ortaya çıktı. Ece Ece'nin Yasak Elma dizisine veda edeceği öğrenildi. Sevenlerini üzen bu haber magazin dünyasına bomba gibi düştü. 

Maske Kimsin Sende Jüri Oldu! 

Uzun zamandır merakla takip edilen dizi tüm entrikalarıyla Tv ekranlarında devam etmektedir. FOX TV kanalında yayınlanan dizi 5 sezondur izleyiciyle buluşmaktadır. Yasak Elma dizisi başrolü Eda Ece Yıldız'a hayat vermektedir. Daha önce de Pis Yedili, İlişki Durumu Karışık, Beni Böyle Sev gibi projeler yakalasa da güzel oyuncunun asıl yükselme basamağı Yasak Elma olmuştur. Dizide bulunduğu halde hala teklif alan ünlü oyuncu şuan Maske Kimsin Sen yarışmasıyla anlaşma sağlayarak sunucu koltuğuna oturmuştur. 

Birini Seçmek Zorunda Kaldı! 

Maske Kimsin Sen yarışması ve Yasak Elma dizisine aynı zamanda devam eden oyuncudan kötü haber geldi. Sadece hafta sonları yayınlanan yarışmasının süresinin artacağı haberi ortalığı karıştırdı. Bu süreçte iki işte birden zorluk yaşayan oyuncunun sadece bir programı seçmek zorunda olduğu öğrenildi. Eda Ece'nin bu konuda aldığı karar merak konusu olurken, hayranları Yasak Elma dizisine devam etmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulundular. Fakat sonuç umulan gibi olmadı. Güzel oyuncu Eda Ece'nin Yasak Elma dizisine veda edeceği haberleri herkesi üzdü. 

Karar Ortaya Çıktı! 

Eda Ece'nin dizinin başrolü olarak Yasak Elmadan ayrılması büyük şok yarattı. Bu konu ise dizinin akıbeti ne olacak sorularına neden oldu. Şuan dizinin Eda Ece olmadan devam edip etmeyeceği bilinmezken, erken finale gitme ihtimalide göz önünde bulunduruldu. Dizi yapımcılarının ve Eda Ece'nin yapacağı açıklamayla bu konunun netlik kazanması bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış