İbrahim Tatlıses'in Baldızı Yaktı Kavurdu! Böyle Güzellik Dünyaya 100 Yılda Bir Gelir

9 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in eski eşinin ablası görenleri kendisine hayran bırakıyor. İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız’ın ablası kimdir? Neden tekrar gündeme geldi? Hangi paylaşım sonrası Ayşegül Yıldız’ın ablası gündem oldu?

İbrahim Tatlıses'in Baldızı Yaktı Kavurdu! Böyle Güzellik Dünyaya 100 Yılda Bir Gelir

İbrahim Tatlıses İle Ayşegül Yıldız İki Yıl Evli Kalmışlardı


İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, 2011 yılında Ayşegül Yıldız ile evlendi. Ancak çiftin evlilikleri uzun sürmedi. 2011 yılında evlenen çift iki yıl sonra yani 2013 yılında boşanma kararı aldı. İbrahim Tatlıses- Ayşegül Yıldız çifti, o dönemde de çokça konuşulanlar arasında yer almıştı. Geçtiğimiz günlerde ablasının doğum gününde sosyal medya hesabı üzerinden Ayşegül Yıldız bir paylaşım yaptı. Ayşegül Yıldız’ın ablasını görenler, özellikle sosyal medyada yoğun olarak “genetik güzellik” yorumlarında bulundu. Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan Ayeşegül Yıldız’ın Instagram paylaşımlarının da dikkat çektiğini belirtmek gerekir. Peki Ayşegül Yıldız’ın ablası kimdir? Ne iş yapıyor? Ayşegül Yıldız’ın ablası Hülya Yıldız daha önce kameraların karşısına geçti mi? Ayşegül Yıldız, ablası Hükya Yıldız’ın doğum gününde hangi mesajı nerede ve nasıl paylaştı?

Sık Sık Bir Araya Geliyorlar


Ablası Hülya Yıldız’ın doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden de kutlayan Ayşegül Yıldız, Instagram üzerinden bir de çarpıcı bir mesaj paylaştı.
Yıldız, paylaşımına ablasına yeni yaşında mutluluklar diledi. Ayrıca kahkahalı bir yıl temennisinden bulunan Ayşegül Yıldız, ablası Hülya Yıldız’a nice güzel anılar temennisinde bulunmayı da ihmal etmedi.  Ayşegül Yıldız’ın paylaşımının ardından sosyal medya hareketlendi. Birçok kullanıcı Instagram üzerinde Ayşegül Yıldız’ın paylaşımlarına yorumlar ve likelar atmaya başladı.


Öte yandan sosyal medyada kullanıcılar, Ayşegül Yıldız ile ablası Hülya Yıldız’ı benzetirken; çok sayıda genetik güzellik yorumları yapıldı. Ayşegül Yıldız’ın ablası Hülya Yıldız, güzelliği ile sosyal medyaya damga vuran isimler arasında yerini almış oldu.


Son olarak 2013 yılında ayrılan Ayşegül Yıldız ile İbrahim Tatlıses çiftinin Ada isimli bir de kız çocukları bulunuyor. Tatlıses- Yıldız çiftinin de kızları Ada için sık sık bir araya geldiklerini belirtmek gerekir.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış