ATV Bombayı Patlattı! Hazır Olun 2 Dizi Birden Yayına Hazırlanıyor

17 Ocak 2022 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:39

Dizi sektöründe son yılların en başarılı televizyon kanalları arasında yer alan ATV, bu başarısını az ama iyi projeler seçmesine bağlıyor. Nitelikli yapımlar kısa sürede başarıyı getiriyor. ATV, 2022 yılında da iki önemli diziyi seyirci ile buluşturmaya hazırlanıyor.

ATV Bombayı Patlattı! Hazır Olun 2 Dizi Birden Yayına Hazırlanıyor

Başarılı Yapımlar ATV’de Bulunuyor


Çok sayıda diziseverin uğrak noktası şu sıralar ATV durumunda. Kanal, diziseverler için geniş bir dizi yelpazesine sahip durumda. ATV ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman, Destan, Kardeşlerim, Kalp Yarası isimli yapımlar izleyici ile düzenli olarak buluşurken; ATV, 2022 yılında da dikkat çeken iki yapımı seyircisine sunmaya hazırlanıyor.


Az dizi hazırlayan ama bu bir hayli iddialı dizilere yer veren ATV, 2022 yılında da Okul Yolunda ve Yalnız Kurt dizilerini izleyicilerinin beğenisine sunacak.


Osman Sınav Ekranlara Geri Dönüyor


ATV’de 2022 yılında yayınlanacak olan dizileri arasında ilki, Yalnız Kurt. Dizinin yapımcılığını geçmiş yıllarda Kurtlar Vadisi ile efsaneleşen Osman Sınav üstleniyor. Dizinin fragmanlarının da yayınlanması ile birlikte Yalnız Kurt dizisi için şimdiden yüksek bir beklenti olduğunu söyleyebiliriz.


Yalnız Kurt dizisi Türkiye’nin 1950’li yıllarına odaklanan bir dizi durumunda. Osman Sınav’ın yapımcı olması sebebiyle dizi büyük bir merakla bekleniyor. Öte yandan dizinin oyuncu kadrosunda ise  Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi önemli isimler bulunuyor. Çağatay Tosun’un yöneteceği Yalnız Kurt dizisinde senaryo, Murat Koca ve Ali Alper Erze tarafından kaleme alınıyor.


Okul Yolunda Dizisi’nde Çok Sayıda Önemli İsim Rol Alacak


Öte yandan ATV ekranlarında yayınlanacak olan bir diğer dizi de Okul Yolunda adlı dizi olacak. Koliba Film tarafından hazırlanan dizi; dram türünde etkili bir yapım olarak ön plana çıkmaya büyük bir aday konumunda. Okul Yolunda dizisinin de kısa zamanda büyük bir hahran kitlesine ulaşması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise çok sayıda ünlü isim bulunuyor. Dizide Yunus Emre Yıldırımer, Fatih Al, Hande Kaptan ve Nihan Büyükağaç gibi ünlü isimler yer alıyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış