2022 Hyundai Elantra Görülmemiş Kampanya! İşte Hyundai Elantra Fiyatları ve Özellikleri

21 Ocak 2022 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

2021 yılında ciddi değişimlere imza atan Hyundai Elantra model araçlar hem yeni tasarımları hem de yeni özellikleri ile araç satın almak isteyen çok sayıda insanın merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Hyundai Elantra’nın özellikleri nelerdir? Hyundai Elantra fiyatları ne kadardır?

2022 Hyundai Elantra Görülmemiş Kampanya! İşte Hyundai Elantra Fiyatları ve Özellikleri

Hyundai Elantra Türkiye’de 15 Nisan’Da Satışa Sunuldu


Otomobil sektörünün Güney Kore’den dev ismi olan Hyundai, Elantra model aracı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Hyundai Elantra’nın hem özellikleri hem de fiyatları ise birçok insanı gerçekten büyülüyor.Tasarım açısından dünyanın farklı bölgelerinde övgü alan Hyundai Elantra, Türkiye’de de büyük bir meraklak karşılanmıştı. Türkiye’de 15 Nisan tarihinde satışa sunulan Hyundai Elantrai, Türkiye’de de büyük bir ilgi görmüştü.


Önceki modellerden çok daha farklı bir dış görünümü alıcılara sunan Hyundai Elantra, aynı zamanda dokuz farklı renk modelini de müşterilerine sunuyor.  Hyundai Elantra’nın iç tasarımındaki değişiklikler de tıpkı dış tasarımındaki değişiklikler kadar kendisini hissettiriyor. Deri bir direksiyonu müşterilerine sunan Hyundai Elantra, yeni özellikleri ile de adından çokça söz ettirecek gibi duruyor. Peki Hyundai Elantra’nın yeni özellikleri arasında neler yer alıyor? Hyundai Elantra’da en büyük değişiklik ne?


2022 Model Hyundai Elantra’lar Şerit Takibi Yapması İle Dikkat Çekiyor


2022 model Hyundai Elantra’da en dikkat çeken özelliklerden biri de camın içerisine gizli olan bir kamera bulunması. Bu sayede aktif olarak yol da izlenebilirken;elde edilen veriler aracın kullanılmasında ciddi bir paya sahip durumda. Hatta araç gerekli durumlarda direksiyona doğrudan müdahalede de bulunabiliyor.


Trafikte şoförü ve aracın içerisinde bulunanları koruyan bir sisteme sahip olan Hyundai Elantralar trafik akışı içerisinde bir aracın aniden durması durumunda da aniden frenleme sistemlerini devreye sokuyor. Peki Hyundai Elantra fiyatları ne kadar?


Son açıklanan 2022 model Hyundai Elantr fiyatlarında değişiklikler söz konusu olabilse de, 1.6MPI 6 İleri Manuel Style 451.500 TL,1.6MPI CVT Otomatik Style Comfort 518.000 TL, 1.6MPI CVT Otomatik Smart 565.000 TL, 1.6MPI CVT Otomatik Elite 612.000 TL gibi fiyatlara satışa sunulmuş durumda.

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat