Galatasaray Başkanı Burak Elmas'dan Şok Açıklama! Zoom Toplantısında Önemli Dakikalar!

29 Ocak 2022 14:40 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:30

Galatasaray Kulübü geçtiğimiz süre içerisinde önemli gelişmelerin altına imza attı. Başkan Burak Elmas'ın yöneticiliğinde Zoom platformundan toplantı yapıldı. Toplantıda önemli açıklamalar yer alırken Luis Compos ile prensip olarak anlaştığını duyurdu. Muslera hakkında ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'dan Şok Açıklama! Zoom Toplantısında Önemli Dakikalar!

Galatasaray yönetimi tarafından yapılan toplantıda önemli açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamalarda en dikkat çeken ifadeler ise Luis Campos ve Fernando Muslera'nın geleceği oldu.

Luis Campos Geliyor Mu?

Galatasaray Başkanı Burak Elmas dünyaca ünlü futbolculardan birisi olmayı başaran Luis Campos ile prensip anlaşmasına vardıklarını duyurdu. Zoom platformu üzerinden yapılan toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Burak Elmas, "Luis Campos ile uzun görüşmeler sonucu prensipte anlaştık imzadan sonra başkan danışmanı olarak göreve başlayacak" sözlerine yer verdi.

Muslera Gidecek Mi?

Daha sonrasında konuşmasını devam ettiren başkan Burak Elmas, Fernando Muslera'nın uzun zamandır devam eden sakatlığı hakkında konuştu. Bu durumda kaleci transferi yapacaklarını bildirdi. Galatasaray Başkanı Burak Elmas, "Muslera bizim kaptanımız. Göndermek gibi bir niyetimiz yok. Muslera sakatken yerini doldurabilecek bir kaleci alacağız. Roman Bürki için oyuncu tarafı ile anlaştık. Kulübü ile görüştüğümüz detaylar var" ifadelerini kullandı.

Etiketler

Spor  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış