4 Şubat 2022 16:00 Güncelleme : 8 Şubat 2022 11:09

Küçük Telefon Seviyorsanız Xiaomi 12 Tam Size Göre! İşte Xiaomi 12 Resimleri

Küçük Telefon Seviyorsanız Xiaomi 12 Tam Size Göre! İşte Xiaomi 12 Resimleri

Büyük telefon sevmeyenler ya da sıkılanlar için tam size göre! Xiaomi 12 mini piyasaya çıktı. Bu telefon büyük telefon sevmeyenler için ideal! İşte Xiaomi 12 mini özellikleri...

Xiaomi 12, 12X,  ve 12 pro amiral gemisi serisi Aralık ayında satışa çıktı. Teknoloji alanında devleşmiş bu markanın 'mini' isimli emsallerine göre daha küçük olan yeni  akıllı telefon çıkarması yönünde yoğunlaştığı haberleri var.
Xiaomi 12 mini adıyla piyasaya çıkması beklenen bu akıllı telefon , Xiaomi 12 ve 12X' in ekranlarından daha küçük ölçülerde olacağı tahmin ediliyor. Tahminen ekran boyutu 6 inçten daha küçük olması bekleniyor. Popüler telefon olarak şimdilerde 6 inçten daha aşağı ekran pek görülmüyor. Xiaomi , 12 mini ile  piyasadaki bu ihtiyacı karşılamış olacak.


Günümüzde revaçta olan telefonların aksine Xiaomi 12 mini farklı bir tasarımla alıcıyla buluşacaktır. Büyük cihazlar kadar küçük ekran akıllı telefonlara de talep olduğu için Xiaomi 12 mini bu konu da alıcıyı tatmin edeceği öngörülüyor.


İşte Xiaomi 12 Mini Görüntüleri

Görsellere göre arka tarafında üçlü kamerası olacak. Henüz mega piksel değerleri bilinmiyor. Edinilen bilgilere göre alışılagelmişin dışında bir tasarım ve serini diğer cihazlarına göre farklı olacağı düşünülüyor.


Telefon hakkında çok net bilgiler olmasa da sızan haberlere göre Snapdragon 870 işlemciyle çalışacağı yönünde bilgiler var. Ekran özellikleri arasında 120Hz, 419 ppi ve Full HD+ çözünürlüklü AMOLED bulunuyor.
Aslında Xiaomi daha önce bu boyutlarda cihaz çıkarmıştır. Fakat bu cihazda bir takım değişiklikler olacağı hamin ediliyor. Fiyat bilgisi henüz belli olmasa da alıcıları memnun edecek bir fiyat politikasıyla piyasaya sürmeyi düşündüğü yönünde bilgiler var.


Alıcıları heyecanla yeni çıkacak seriyi bekliyor. Önümüzde ki günlerde detayları alıcıyla paylaşılacağı öngörülmektedir

Etiketler

Teknoloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış