23 Kasım 2022 10:31 Güncelleme : 23 Kasım 2022 10:31

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'i kıskandıracak hareket! Kayınvalidesi için bakın ne dövmesi yaptırmış

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'i kıskandıracak hareket! Kayınvalidesi için bakın ne dövmesi yaptırmış

Magazin dünyasının en sevilen isimlerinden birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ gündemden düşmek bilmiyor. Kısa bir süre önce baba olan yakışıklı ünlünün görüntüleri sosyal medyayı salladı. Oğlunun ayak izini ve bir gül motifini vücuduna kalıcı olarak kazıttı. Yakışıklı oyuncunun eşi Başak Dizer, sevdiği için ve kayınvalidesinin ismi olduğu için gül dövmesini tercih ettiğini duyurdu. İşte tüm detaylar...

Kıvanç Tatlıtuğ'unun gizemli dövmeleri ortaya çıktı!

Televizyon ekranlarının en sevilen yüzlerinden birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ'nun baba olduktan sonraki halleri dikkat çekti. Neredeyse her gün sosyal medya platformlarında gündem olmayı başaran yakışıklı isim geçtiğimiz dönemlerde Başak Dizer ile dünya evine girmişti. Mutlu bir evlilik süren çift takipçileri tarafından da beğeniliyor. Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı dövmeler ile gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ gündemde yer aldı. Sorguya alınan dövmeler için Kıvanç Tatlıtuğ, "Bir anlamı var, anlamı bende kalsın" demişti.

Fakat dövmenin sırrı kısa bir süre önce ortaya çıktı. Kısa bir süre önce Gazeteci Arif Hür tarafından kaleme alınan yazda gül dövmesinin sırrı ortaya çıktı. Arif Hür'ün yazısına göre başarılı oyuncu kariyeri ve örnek bir aile yapısıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yaptırdığı dövmeler ile gündeme geldi. Daha öncesinde yaptırdığı "Beni sadece Allah yargılayabilir" ve renkli bir ejderha dövmesiyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. Son olarak erkek çocuğu olan ünlü oyuncu Kurt Efe'nin dövmesini ve gül dövmesiyle birlikte dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ'unun gizemli dövmeleri ortaya çıktı!

İşte dövmelerin anlamı!

Gazeteci Arif Hür yazdığı yazıda ise, "Edindiğim bilgiye göre; Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'in çiçek çeşitleri arasında en çok gülü sevdiği için eline kazıtmış. Ayrıca Başak Dizer'in annesinin adı da Gül. Anlayacağınız, Kıvanç Tatıtuğ sağ eline yaptırdığı ufak bir gül dövmesiyle hem eşinin hem de kayınvalidesinin gönlünü fethetmiş." sözlerine yer verdi. Kıvanç Tatlıtuğ ve ailesi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

1 Yorum Yapılmış
  1. Selma bektas

    Kendi annesini unutmuş galiba bi annesi olduğunu yazıklar olsun

    23-11-2022 13:33
Reklamı Kapat