21 Temmuz 2022 14:52 Güncelleme : 21 Temmuz 2022 14:52

Mahkum Yıldızı Onur Tuna Aşık Oldu! Yeni Güzel Aşkı Bakın Kim Çıktı

Mahkum Yıldızı Onur Tuna Aşık Oldu! Yeni Güzel Aşkı Bakın Kim Çıktı

Mahkum dizisinin yıldızı Onur Tuna’nın yeni aşkı belli oldu. Kendisi gibi oyuncu Yasemin Yazıcı’ya gönlünü kaptırdı. İki ünlü ismin beraber tatile çıktıkları öğrenildi. Yasemin Yazıcı ve Onur Tuna sosyal medyadan aşklarını ilan eden o fotoğrafı paylaştılar.

Ekranların başarılı ve sevilen oyuncularından biri olan Onur Tuna kendisi gibi oyuncu olan Yasemin Yazıcı’ya gönlünü kaptırdı. Birlikte tatile çıktıkları öğrenilen çift sosyal medyada üzerinden fotoğraflarını paylaştılar. Ünlü oyuncuların hayranları çok yakıştıklarını dile getirdiler. Filipinler’e tatile giden çift aşk pozuyla sosyal medyaya damgasını vurdu. İşte Onur Tuna ve Yasemin Yazıcı’dan aşk pozları…

Onur Tuna Gönlünü Yasemin Yazıcı’ya Kaptırdı

Ekranların sevilen ve beğenilen oyuncularından biri olan Onur Tuna sosyal medya hesabından Yasemin Yazıcı ile aşk pozu verdiler. Son çıkan haberlere göre çiftin 6 aydır sevgili oldukları ve çok iyi anlaştıkları söyleniyor. Özel hayatını çok fazla paylaşmayan Onur Tuna’nın bu paylaşımı adeta gündeme damgasını vurdu.
Yasemin Yazıcı ile birlikte tatilden aşk pozunu paylaşan Onur Tuna’nın bu paylaşımı oldukça konuşuldu. Birlikte Filipinler’e tatile gittikleri öğrenilen çiftin hayranları da sosyal medyada bu pozu konuştular. Çiftin hayranları güzel dileklerini ve güzel yorumlarını da esirgemediler. Paylaşacakları yeni pozları merakla bekliyorlar.

Onur Tuna Gönlünü Yasemin Yazıcı’ya Kaptırdı

Yasemin Yazıcı Kim?

Yasemin Yazıcı, 8 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünü okuyan Yasemin Yazıcı, bu bölümden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul Film Akademi’de Deniz Ölmez, Ezel Akay gibi başarılı isimlerden oyunculuk üzerine eğitim sertifikası aldı. Son olarak Son Yaz dizisinde Naz karakterini canlandırdı.

Onur Tuna ile birlikte tatile çıkan Yasemin Yazıcı, sosyal medyaya damgasını vurdu ve hayatı da oldukça merak edildi. Çiftin hayranları sosyal medyada tebriklerini ilettiler ve çok yakıştıklarını dile getirdiler. Birlikte Filipinler’e tatile giden çift sosyal medya üzerinden aşklarını da ilan etmiş oldular. Gündeme damgasını vuran bu aşk pozundan sonra yeni bir fotoğraf daha bekleniyor. 

Yasemin Yazıcı Kim?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış