22 Kasım 2022 08:45 Güncelleme : 22 Kasım 2022 08:45

Para bizde diyordu doğru çıktı! Kobra Murat'ın evini ve kiloyla altınlarını gören şok oldu

Para bizde diyordu doğru çıktı! Kobra Murat'ın evini ve kiloyla altınlarını gören şok oldu

‘Kobra Murat’ lakabıyla tanınan Murat Divandiler, katıldığı bir programda “18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var” ifadelerini kullanmıştı. Bu ifadelerin ardından Kobra Murat’ın evi de oldukça merak edildi. Kobra Murat’ın evine görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Kobra Murat’ın katıldığı bir programda açıklamaları gündemde oldukça dikkat çekmişti. kiloyla altını olduğunu söyleyen Kobra Murat’ın evini görenler hayrete düştü. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kobra Murat’ın evi gündem oldu

Katıldığı bir programda “18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var” ifadelerini kullanan Kobra Murat’ın bu açıklamaları gündemde yerini almıştı. Çocuklarının hepsine ev aldığını söyleyen ve gelir derdinin olmadığını belirten Kobra Murat, “18 tane evim, dükkanlarım, yazlıklarım var. 2 tane altın kasamız var. İçinde 18 kilo altın var” demişti. Bu açıklamalarının ardından Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler’in evi de oldukça merak edilmişti.
Açıklamalarının devamında; “Birikimim çok var. Çocuklarıma evlerini aldım. Yazlıklarını aldım. Büyük oğluma araba aldım. Torunumun biberonu bile altından ifadelerini kullandı ve bu ifadeleri görenleri de bir hayli şaşırttı. Bu açıklamalarının ardından ‘Noluya ya’ programına konuk olan Kobra Murat’ın evini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Kobra Murat’ın evi gündem oldu

“Bize küflü altınlı derler”

Kobra Murat; “Her şeyi karımla çocuklarımla kendimiz yaptık” ifadelerinden sonra “Yuvamda çok mutluyum. Hepsi kendi emeğim. Bu taşları biz yapıştırdık” dedi. Nalınları gösteren Murat Divandiler, “Bunlar sadece Topkapı Sarayı’nda var” ifadeleriyle görenleri de oldukça şaşırttı. Kobra Murat; “Bu illa düğünde giyilir. Gümüş terlik bu da altını kasada” dedi. Gündemde oldukça dikkat çeken bu açıklamalardan sonra Kobra Murat’ın evi de kısa süre içinde gündem oldu.
Açıklamalarının devamında dükkanını ve yanındaki gecekonduyu yıkıp 5 katlı bina yapacağını ve ‘Kobra Konağı’ yazdırıp çocuklarına hatıra bırakacağını belirtti. Kobra Murat açıklamalarında “Hayatta altın bozdurmayız. Sıkışırsak belki ama… Bize küflü altınlı derler” ifadelerini de kullandı. Kobra Murat’ın kızı da çekimlerde gerçek altınlar takarak objektiflere yansırken, o görüntüler de gündemde yerini aldı.

“Bize küflü altınlı derler”

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

1 Yorum Yapılmış
  1. Lütfiye Çanacık

    Zekâtını kabul etsin inşallah

    22-11-2022 15:21
Reklamı Kapat