Perihan Savaş Tatil Pozlarını Paylaştı Onunla Aynı Yaştaki Ünlüler Çatladı Bu Ne Güzellik Sultanım

23 Haziran 2022 14:29 Güncelleme : 23 Haziran 2022 14:29

Perihan Savaş’ın adeta gençlere taş çıkarırım diyerek tatil sezonunu başlatan deniz kenarından verdiği pozlarla büyük ses uyandırdı.

Perihan Savaş Tatil Pozlarını Paylaştı Onunla Aynı Yaştaki Ünlüler Çatladı Bu Ne Güzellik Sultanım

Ünlü tiyatro ve film oyuncusu Perihan Savaş’ın paylaştığı çok konuşulan şezlong pozları sosyal medyada gündem oldu. Perihan Savaş’ın verdiği tatil pozlar sosyal medyada bir çok yorumla karşılandı. Kızı Melek Zübeyde’ye çok benzetildi. Gençlerle kıyaslandı. Ünlü oyuncunun verdiği poz yaşıtlarını kıskandırdı. Hayranlarının beğenisini aldı.

Perihan Savaş’ın Gündemi

Birçok konuda sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu 65 yaşındaki Perihan Savaş beş yaşındayken ilk tiyatro rolüyle oyunculuğa başladı. 1970 yılına kadar uzun süreler tiyatro çalışmaları yaptı. Yaptığı tiyatro oyunlarıyla başarılı bir oyuncu olarak gündeme geldi.

1972 yılında Korkusuz Beşler filmiyle başrole yükselen ve sinemaya geçen Perihan Savaş birçok filmde oynayarak gündemde kalan başarılı bir oyuncu oldu. Birçok filmde oynayarak oyunculuk hayatına devam etti ve oyunculuğu konuşuldu.

Oyunculuk hayatının yanı sıra özel hayatıyla da sürekli gündemde olan Perihan savaşın ses getiren birliktelikleri oldu. İbrahim Tatlıses ile olan birlikteliği, bu birliktelikten olan kızı. Daha sonrasında Yılmaz Zafer ile birliktelik yaşamasıyla gündeme sık sık gelen isim Perihan Savaş. Bu sefer ise gündeme şezlong pozu ve açıklamasıyla geldi.

Perihan Savaş’ın Gündemi

Kıskandıran Şezlong Pozu

Hem başarılı oyunculuğu hem de özel hayatıyla sık sık adından söz ettirerek gündeme gelen Perihan Savaş bu kez sosyal medya tatil paylaşımıyla büyük ses uyandırarak gündeme geldi.

Savaşın bu paylaşımı birçok yaşıtı hayranı ve meslektaşı tarafından yorumlandı. Başarılı oyuncu Perihan Savaş ‘’Tatil Başladı’’ diyerek şezlong pozunu yayınladı. Savaş bu pozuyla sosyal medyayı salladı. Perihan Savaş instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımıyla gündeme bomba gibi oturdu. Tatil sezonunu açan Perihan Savaş’ın paylaşılan şezlong pozlarından birini ‘’Tatil başladı, huzur’’ notunu ekleyerek takipçileriyle paylaştı. Perihan Savaş’ın bu paylaşımı çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından ilgi görerek aldığı beğeni ve yorumlarla çok kısa sürede gündemde yerini aldı.

Kıskandıran Şezlong Pozu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış