20 Eylül 2022 16:30 Güncelleme : 20 Eylül 2022 16:30

Bana altın mı dolar mı alayım diyenlere yatırımcı Mert Başaran'dan yanıt! Onu alan zarar etmez

Bana altın mı dolar mı alayım diyenlere yatırımcı Mert Başaran'dan yanıt! Onu alan zarar etmez

Yatırım uzmanı Mert Başaran önemli tahminlerde bulundu. Dolar ve altın konusunda önemli açıklamalarda bulunan Mert Başaran, kritik tahminlerini vatandaşlarla paylaştı. Altın ve dolat yatırımcılarının merakla beklediği o tahminler gündemde de oldukça dikkat çekti.

Son günlerde ABD’de enflasyonun beklentinin üzerine çıkmasının ardından altın fiyatlarında da yaşanan bu düşüş oldukça dikkat çekti. Bu düşüşün ardından uzmanlardan da kritik tahminler gelmeye başladı. Merak edilen en çok sorulardan biri de ‘Altın mı yoksa dolar mı?’ oldu. Bu konuda Yatırım Uzmanı Mert Başaran da kritik tahminlerde bulundu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Vatandaşların sorusunu yanıtladı

Uzun süredir altın fiyatlarındaki hareketlilik vatandaşın ve yatırımcıların da ilgisini çekmeye başladı. Genel olarak uzmanlar altın fiyatlarının bu yılsonunda yükseleceğine dair yorumlarda bulundu. Bunun üzerine günden güne altın fiyatlarında da bir artış görülmeye başlandı. Altının yanında döviz kurunda da zamanla bir artışın olacağı açıklanmıştı. Bunun üzerine vatandaşlar ve yatırımcıların da merak ettiği ‘Altın mı yoksa dolar mı?’ sorusu oldu. Konuyla ilgili Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran da önemli tahminlerde bulundu.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat