9 Kasım 2021 16:10 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:05

Mars'ta Doğduğunu İddia Etti! Esrarengiz Çocuk Tüyleri Ürpetti! Neler Oluyor?

Mars'ta Doğduğunu İddia Etti! Esrarengiz Çocuk Tüyleri Ürpetti! Neler Oluyor?

Rusya'da meydana gelen olayda 24 yaşındaki Boriska Kipriyanovich isimli gencin bahsettikleri şeyler korku vericiydi. Anlattıklarına göre Boriska Kipriyanovich bir önceki yaşamında Mars'ta olduğunu iddia etti. Mars gezegeninde karşı karşıya gelen iki grup arasında çıkan nükleer savaştan sağ çıktığını vurguladı. İşte tüm detaylar...

Rusya Volgograd'da yaşayan Boriska Kipriyanovich isimli genç anlattıkları ile dünya gündemini adeta sarstı. Küçük yaştan itibaren dahi olmayı başaran Boriska Kipriyanovich dünya'da değil marsta doğduğunu iddia ediyor.

İlk Yaşamında Marsta Olduğunu İddia Etti!

Ailesi yapılan bir röportaj sırasında küçük yaşlardan itibaren ileri zekalı biri olduğunu ve çocuklarının oldukça erken konuşmaya başladıklarını belirtti. 1 Yaşından itibaren Mars ile anlattığı hikayeler ise ailesini adeta büyülediğini belirtti. Mars'ta yaşadığınu vurgulamaya devam eden 24 yaşındaki genç başından geçen olayları çok iyi hatırladığını da söyledi. Mars'ta iki grup arasında çıkan nükleer savaş sonucunda yaşamın bittiğini ve kendisinin hayatta kaldığını hatta kendisi gibi birçok kişinin daha hayatta olduğunı ifade etti.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Dünya  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat