505 Ne Demek? Sevgiliye 505 Demek Ne Anlama Geliyor? İngilizce 505 Demenin Anlamı Nedir

20 Kasım 2021 11:08 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:13

Sevgiliniz ile aranızda bu tür zıtlıklar barındıran bir ilişki yaşıyor iseniz, bu bağların ne kadar sağlıklı olduğu hakkında fikir yürütebilirsiniz. Sevgilinizin size zorluk çıkarmasının yanı sıra hala sevgilinize sadık bir aşık iseniz siz de 505 sendromu yaşıyor olabilirsiniz.

505 Ne Demek? Sevgiliye 505 Demek Ne Anlama Geliyor? İngilizce 505 Demenin Anlamı Nedir

Sevgililer arasında zaman zaman şifreli konuşmalar ve özel yazışmalar tercih ediliyor. Bazı özel terimlerin anlamını herkes bilemeyebilir. Bu anlamlardan ve ifadelerden birisi de 505 olarak hayatımıza girmiş durumda. Özellikle sosyal medyanın bir çılgınlık boyutunda hayatımızda yer alması ile birlikte insanların bu tür mesajları bir viral şeklinde dolaşıma soktuğunu görüyoruz. 505 ne demek daha iyi algılayabilir ve aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Bu mesajlardan son zamanlarda oldukça yaygın olan 505 aynı zamanda insanların anlamını bilemediği bir ifade olarak karşımıza çıkıyor. Birçok insan bu terimi yeni görüyor ya da anlamı hakkında yeterli bilgiye sahip değil. Bu terimin anlamını öğrenerek sevgilinize mesaj gönderebilirsiniz. 505 ne demek bakın...

Devamı Diğer Sayfada

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat