22 Şubat 2022 23:59 Güncelleme : 22 Şubat 2022 23:59

109 Yaşındaki Keşiş Herkesi Şoka Uğrattı! Türk Olduğu İddia Edilen Adam Hayrete Düşürdü!

109 Yaşındaki Keşiş Herkesi Şoka Uğrattı! Türk Olduğu İddia Edilen Adam Hayrete Düşürdü!

Tiktok platformunda bir video aracılığıyla gündem olan ve sosyal medya kullanıcılarını adeta şok eden 399 yaşındaki keşiş, hala konuşulmaya devam ediliyor. Video paylaşımlarının ardından ünü daha da artan adam hakkında son bilgiler ortaya çıkmaya başladı. İşte, 399 yaşında ve Türk olduğu iddia edilen keşiş hakkında merak edilen tüm detaylar.

Sosyal medyada ‘’399 yaşında dünyanın en yaşlı’’ insanı olarak lanse edilen kişi, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Görüntülerdeki kişinin 109 yaşında olduğu ve bir Türk olduğu konuşuluyordu. Yaşlı adam Tiktok’ta yayınlanan ve dünyanın en yaşlı insanı olduğu iddia edilen bir video ile görenleri hayrete düşürmüştü. İşte, Türk olduğu iddia edilen 109 yaşındaki keşiş hakkında merak edilen tüm detaylar.

Bir TikTok videosuyla ortaya çıkan keşiş, görenleri hayret ettirdi. Binlerce kişinin beğeni ve yorum yağmuruna tuttuğu ünlü keşiş, bazılarına göre Türk ve Orta Asya’nın bozkırlarında keşişlik yapmaya devam ediyor. 

Sosyal Medya 109 Yaşındaki Keşiş Hakkında İkiye Bölündü!

339 yaşında olduğu ve Türk olduğu konuşulan adamın görüntüleri kısa sürede sosyal medya üzerinde viral oldu. Videonun yayınlanmasının ardından sosyal medyadaki kullanıcılar bir anda ikiye bölündü. Kimi 399 yaşına kadar yaşamanın mümkün olmadığını savunurken kimileri ise bu duruma inanmayı tercih etti.
Sosyal medyada açıklanan bilgiler 399 yaşında olan keşişin aynı zamanda Türk olduğunu da gözler önüne seriyordu. Bu durumda da sosyal medya kullanıcıları, keşişin Türk olduğu konusunda da farklı görüşlere sahiptiler. Bazı insanlar keşişin Orta Asya’da yaşayan eski bir Türk olduğunu düşünürken bazıları Nepal vatandaşı olduğunu iddia ediyorlardı. Sonunda 309 yaşında olduğu söylenen keşiş hakkında son bilgiler ortaya çıktı.

109 Yaşındaki Keşiş Hakkında Net Bilgiler Ortaya Çıkmaya Başladı!

Videodaki kişinin Hindistan’da 77 yıl keşiş olarak hizmet vermiş olan 109 yaşındaki Luang Ta olduğu ortaya çıktı. Bu durumda keşişin bir Türk olmadığı ve 399 yaşında olmadığı anlaşıldı. Yaşlı keşişe ulaşan yetkililer, adamın son bir videosunu çekerek sosyal medya üzerinden alınan bilgileri paylaştılar.
109 yaşındaki Hindistan vatandaşı keşiş, 77 yıl boyunca Hindu dinine hizmet veren bir insan olarak biliniyordu. Kendi çevresinde de çok sevilen Luang Ta’ya sosyal medya gönderisinden sonra birçok hediye ve çiçek geldi. Şimdilerde herkes, 109 yaşındaki keşişin yanına giderek fotoğraf çektirmeye çalışıyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış