Arka Sokakların O Komiseri Veda Haberini Verdi! Ne Rıza Baba, Ne Hüsnü Gidişini İzlerken Çok Ağlayacağız

22 Haziran 2022 20:02 Güncelleme : 22 Haziran 2022 20:02

Arka Sokaklar dizisinin komiserinden veda haberi geldi. Dizide Rıza Baba ve Hüsnü’nün gideceği tahmin edilirken o ismin gidişi herkesi çok üzecek. Beklemediğiniz bu ismin diziden ayrılışında gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

Arka Sokakların O Komiseri Veda Haberini Verdi! Ne Rıza Baba, Ne Hüsnü Gidişini İzlerken Çok Ağlayacağız

Kanal D ekranlarının uzun soluklu ve en sevilen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinden bir veda haberi geldi 2006 yılından itibaren Kanal D ekranlarında yer alan bu dizinin o oyuncu artık ekranlarda olmayacak. Sevilen diziler arasında yer alan Arka Sokaklar dizisi ekibinden ayrılan bu ismin gidişi herkesi bir hayli üzecek. İşte Arka Sokaklar dizisi ekibinden ayrılacak olan o isim…

Arka Sokaklar Dizisi Ekibinden Büyük Bir Ayrılık Haberi Geldi İzleyiciler Çok Üzülecek

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu yapımlarından biri olan Arka Sokaklar dizisinden bir ayrılık haberi geldi. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz, senaryosunda Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un bulunduğu bu dizi ekranların en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Diziden gelen bu ayrılık haberinden sonra akıllara Rıza Baba ve Hüsnü gelse de bambaşka bir isim diziye veda edecek.
Dizide Volkan komiser rolünü canlandıran Boğaç Aksoy, lenfoma kanserine yakalanmıştı ve oldukça zor günler geçiren Boğaç Aksoy, doktor tavsiyesi üzerine mesleğine ara verdi ve Fethiye’ye taşındı. Diziden bu sebeple ayrılacağı öğrenilen Boğaç Aksoy, sevenleri de geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Tedavisi hala devam eden Boğaç Aksoy’un doktor tavsiyesine uyup Fethiye’ye yerleşmesi gerekti. Zor günleri geride bırakan ve büyük bir oranda iyileşmeyi başaran ünlü oyuncu ekranlardan bir süre uzakta kalacak.

Arka Sokaklar Dizisi Ekibinden Büyük Bir Ayrılık Haberi Geldi İzleyiciler Çok Üzülecek

Diziden Ayrıldıktan Sonra Fethiye’ye Yerleşecek

Arka Sokaklar dizisinde Volkan komiser karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, tedavisi gereği diziden ayrılıyor. Büyük bir oradan iyileşen fakat tedavisinin hala ettiği ünlü oyuncu ekranlardan bir süre uzak kalacak. Doktorunun tavsiyesi üzerine Fethiye’ye yerleşen Boğaç Aksoy’un sevenleri ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Boğaç Aksoy, doktorunun uzun soluklu işlerde yer almasını istemediğini, Fethiye’de mutlu ve huzurlu olduğu dile getirdi. 

Diziden Ayrıldıktan Sonra Fethiye’ye Yerleşecek

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış